Політичний аналітик Олександр Солонько

Сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд розглядав апеляційну скаргу на ухвалення судді Арсірія щодо забезпечення позову сепаратистських організацій (які, до речі, вільно собі діють як і купа інших агентів Кремля в Україні) з приводу скасування рішення Київради про перейменування проспекту Ватутіна іменем Романа Шухевича. Не вдаватимусь в суть самої справи, скажу лиш, що рішення вже опубліковане і по факту набуло чинності. Тим не менш, шизофренічка-антифашистка Бєрєжная все ж не може заспокоїтися і за підтримки кремлівських медійних рупорів використовує й цю можливість облити брудом все українське.

Почнемо з того, що Бєрєжная почала виступ в суді іноземною мовою. Тут вже справа навіть не в тому, що це російська. Клопотань про перекладача чи зміну мови засідання не надходило. Голова колегії суддів Любов Костюк так само демонстративно цей факт проігнорувала, а на зауваження присутніх на засіданні киян так же ж само демонстративно відрізала:  «Що ви хочете, нехай, в нас країна така».  А після цього вона ще й почала скаржитися на низький рівень довіри українців до судової системи.

Практично кожна фраза Бєрєжной супроводжувалася мало не реготом, адже більшого маразму годі було почути. Переплюнути її здатна хіба що Єлєна Бандарєнка із Бєрєжной-молодшою на кремлівських каналах. Тут мова і про «форму сс» і про «нациста Шухевича» і ще багато перлів, які перелічувати не буду. Всю цю маячню жадібно фіксували ті ж кремлівські канали тільки з українською пропискою.

Але вже після оголошення ухвали відбувся зашквар, якому взагалі складно дати будь-яку характеристику. Забігаючи на перед, слід сказати, що ця людина просто хвора. Вона дістала телефон, почала знімати присутніх активістів «Свободи» і вигукувати щось на кшталт:
– «А што ви скажете про ж@дов?»

Тут звичайно ж висновок повинен робити психіатр. Але оцініть на скільки засіло в цих людей в голові те, що всі такі ж шовіністи та людиноненависники як вони. Це те саме відчуття, коли «антифашисти» та «єврейська правозахисна група» найбільші антисеміти на весь Київ. Хоча, перепрошую, вони наче з Луганська. Але не суть. Суть в іншому. Ці люди дуже вільно почуваються в Києві. Сьогодні на фронті ті, за кого вони тут воюють іншими методами в нас в тилу, вбили десяток українців. А ці тварини в серці України мають нахабство займатися антиукраїнською пропагандою, а їм подібні вимагають від України соцвиплат, заперечуючи при цьому саме право держави на існування.

За що Бєрєжная так ненавидить євреїв, яких вона наче захищає, мені не відомо, та й все одно. Але те, що такі люди не мають права на український паспорт – це факт. Коли я висловив думку, що всіх подібних треба поголовно позбавляти громадянства, вони завили. Знову пішлося про фашизм і людиноненависництво. Вони цієї пісні співають завжди, поки розуміють, що не мають переваги у фізичній силі для розправи. Зате, коли вони її мають, їх риторика міняється повністю.

Поки такі люди можуть вільно орудувати в Україні й займатися підривною діяльністю, доти всякі «малоросії» і тому подібне лишаються цілком реальною перспективою в разі песимістичного сценарію. А не просто черговим шизофренічним випадом якогось алкаша із російських бойовиків.

Джерело: Олександр Солонько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ