Політичний аналітик Олександр Солонько

Насправді «аргументи» владних тролів та різного роду «лібералів», які стирають незручні коментарі, свідчить про те, що спільна акція націоналістичних сил #МаршНаціональноїГідності не на жарт перелякала владу. «Аргументи» бідненькі, чесно кажучи. Жовчі багато, а за нею – порожнеча.

Насправді сьогодні під парламентом зібралася контреліта. Подобається це комусь чи ні. Подобаються комусь її вимоги, чи ні. Націоналістична контреліта. І навіть якщо в її баченні подальшого розвитку політичного процесу в Україні і є якісь недоліки, воно актуальне й цього не змінять ніякі їдкі коментарі порохоботів.

Не наша вина, що проблеми, які не вирішені вже протягом такого довгого періоду часу в сьогоднішніх реаліях – не вирішені. Це не означає, що їх вирішувати не треба. Звинувачення в «лівацтві» не варті рівно нічого, бо не вправо тягнемося і не вліво.

Наша точка опори – національні інтереси, які нинішня влада продавала роздрібно, а тепер уже й оптом. А тих, хто намагається це зараз зупинити намагаються клеймувати. От тільки намагання ці виглядають відверто смішно й лиш укріплюють відчуття правоти. Дякую за додаткову мотивацію)))

Джерело: Олександр Солонько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ