Політичний аналітик Олександр Солонько

В команді президента Порошенка є хтось, хто реально тупо працює на те, щоб пустити кар’єру гаранта під потяг. Понабирати в списки партії на виборах відвертих ватників, регіоналів та різного роду антиукраїнських неадекватів… Ну це треба вміти. Хтось або космічний ідіот або відвертий шкідник. Хоча, якщо серйозно, я схиляюся до варіанту з розумовою відсталістю.

Це ж як має бути склад сісти і порахувати. І зрозуміти просту річ. Під час виборів набирати бариг, які є відверто антиукраїнськими за поглядами – це в близькій перспективі означає залучити на вибори додаткові гроші, а в подальшому – отримати від них купу проблем, бо вони точно будуть один за одним випалювати щось про «гражданскую вайну», «путєн пріді», «ваш майдан всьо прас рал» і тому подібне. І на відбілювання іміджу доведеться потратити в рази більше. Ідіоти.

P.S. До речі, це зараз було не про «хорошого царя». Такі речі йдуть згори. Тож зрозуміло, що якби «головний» давав підлеглим рознарядку отаке лайно відсіювати, або хоча б повідомляти, свита би це виконувала.

Джерело: Олександр Солонько

1 КОМЕНТАР

  1. Вывод: король-голый, или”голимый”. Типа – не король. Дык мы все уже это поняли,просто не знаем , как все это разрулить. Король -то думает, что он отец нации,голова, Богдан Хмельницкий. А Богдан-то памятник, кто ж его сдвинет, типа посадит. Хотя примеры есть, с памятником Ленину например. Петлю на шею и об асфальт. “Красиво”,патриотично и чисто моральное удовлетворение. Ну, можно назвать это “люстрацией”, “декапитализацией”,деактивацией в конце концов.А вдруг, поможет?И идиотов станет меньше?

Comments are closed.