Політичний аналітик Олександр Солонько

Для того, щоби працювати заради України, треба мати відповідну мотивацію. Чи мали таку мотивацію «варяги» – ні. Чи має таку мотивацію правлячий клас, більшість представників якого мають з народження українське громадянство – переважно теж ні.

Саме тому, коли другі роздавали українські паспорти першим, із цього вже не могло вийти нічого хорошого. Бо роздавали, можливо, не тим, але головне – не так. Я вже мовчу про тест на мову, основи законодавства і тому подібне. Мотивація. Ось головне.
Ставитися до громадянства як до мішка картоплі – це свідчення недорозвиненості правлячого класу. Президент дав, президент і взяв. Так не може бути. Його треба заслужити. І «еліта» його як раз не заслуговує. Звісно, давайте дочекаємося постанови. Тут не сперечаюсь. Але таке сама не відпадає. Вона важлива.

В ситуації із Саакашвілі нікому не симпатизую. Лише сподіваюсь, що президент не відмовиться розділити відповідальність за провал. Бо це і його провал. І не був би це провал саме з його точки зору, він би до такого не вдавався.

Ніхто крім українців тут нічого не оновить і не реформує. Ті, хто на це здатен, автоматично є ворогами правлячого класу за фактом свого існування. Це одна з дилем сьогоднішньої ситуації.

Джерело: Олександр Солонько

1 КОМЕНТАР

  1. Государственные институты государства в Украине захвачены криминальными преступниками,об этом сказала юрист криминолог.

Comments are closed.