Політичний аналітик Олександр Солонько

Війна закінчується або коли агресор досягає своїх цілей, або коли він зазнає поразки. Мені не зрозуміло, як Україні допоможе перемогти ініціатива народного депутата з фракції БПП щодо постачання на окуповану територію світла і води. Мені не зрозуміло, чому ми маємо оглядатися на когось в той час, як авторитарна архаїзована людиноненависницька мілітарна машина, яка воює проти нас, не оглядається ні на які гуманітарні норми і здоровий глузд.

Мені не зрозуміло, чому Україна, як об’єкт агресії, має за кошт своїх громадян постачати ресурси агресору і вирішувати його інфраструктурні питання в рамках управління нашими територіями, які окупував Кремль. Мені не зрозуміла мотивація таких «народних обранців». Що вони ставлять вище: якісь абстракції, які не мають нічого спільного з реальністю, чи національні інтереси.

Я, як громадянин, не збираюся фінансувати постачання ресурсів на окуповану територію. Я вважаю, що всі фінансові та інші питання там має вирішувати окупант. Ми їх будемо вирішувати після повернення території фактично та юридично до складу України. Повернення на умовах України, а не Кремля.

Влада стає найбільшим колаборантом. Це не може не кидатися в очі.

Джерело: Олександр Солонько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ