Політичний аналітик Олександр Солонько

..Коли намагаються вести політику майже відкрито у стилі Януковича, щось там між собою домовлятися, коли Порошенко Садового запрошує на чай, намагаючись щось там вирішити і думаючи при цьому, що Садовий клацне пальцями і блокувальними одразу розійдуться, то це просто так не завершиться. У влади не міняються пріоритети. Громада намагається цю країну розвивати, пов’язує з нею своє майбутнє, майбутнє своїх дітей. А представники нинішнього правлячого класу своє майбутнє з цією країною не пов’язують. У них інші пріоритети.

Спочатку нас переконували, що не можна критикувати владу, бо це в інтересах нашого ворога. Потім, чим більше було скандалів корупційних, недолугих рішень, чим більше викачували гроші із держбюджету, громада це все бачила і нам нарощували цей тиск… Не критикуйте, бо війна. Дайте нам працювати. Потім – не рухайте нічого, бо Путін нападе. Потім влада вже сама лякає відключенням світла, введенням військового стану, при чому не для перемоги, а для того, щоб закрити рот критикам. А тепер потрохи переходять до якихось силових локальних заходів…

… Таке ставлення до народу у стилі Януковича, типу: як таке може бути, що народ щось там організовує! Але ж громада живе своїм життям. І не можна просто взяти і клацнути пальцем, щоб вона розійшлась. Нинішня влада цього не зрозуміла і повторює помилки Януковича. І робить також свої. І рано чи пізно це може призвести до того, що вибух таки настане. Влада сама штовхає країну до катастрофи, в цьому винна буде тільки вона.

Джерело: Олександр Солонько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ