Політичний аналітик Олександр Солонько

Що ж, квоти на ТБ для української мови – це добре. Тепер президент матиме ще 4 місяці (до вступу закону в силу) на медійне обсмоктування питання. Формування образу українського державника йде повним ходом. Так само, як і формування образу ворога у вигляді проросійських сил, котрі рвуться до реваншу.

Сьогодні пікетували Конституційний суд з вимогою визнати неконституційним «закон Ківалова-Колесніченка». Скасувати його потрібно якнайшвидше. Це треба було зробити ще в 2014 році.

Нехай мовні квоти не вводять українців в оману і не роблять честі правлячому класу. Він має референтний характер та йде за суспільними настроями. Очевидно, що на столи АП лягла соціологія, яка показала, що владі в гуманітарному просторі треба ставати на бік громади. Інакше їй же буде гірше.

Всі ці заходи треба було робити одразу. Але вони робляться тепер. Робляться в рамках повернення до електорального вододілу. В рамках передвиборчої кампанії. До виборів, під час яких українців знову будуть змушувати вибирати мерзоту в другому турі. Пора вже згадувати та виправляти свої помилки.

Влада не має, чого запропонувати. Деокупацію окупованих територій вони здійснювати не збираються. Консервують корупцію. Досягнути олігархічного консенсусу. Отже пішла національна карта.

«Нате вашу мову на ТБ. Нате вашу музику на радіо. Тільки не заважайте нам красти та упиватися владою». Приблизно так.

Джерело: Олександр Солонько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ