Політичний аналітик Олександр Солонько

Діло коротше було так. Збиралися такі Порошенко з Турчиновим реалізувати фантастичний план.  Спочатку заторгувати захарченка і плотницького до смерті. Якщо не вийде, то добити їх контрабандним бухлом і цигарками. Після цього заморити гобліна і константинова постачанням воли і електрики. А щоб в них шансів не лишилося, ще й зробити з Криму вільну економічну зону.

Далі значить взятися за знищення і розвал ерефії, хитро і підступно зав’язавши українську економіку на торгівлі з РФ. При цьому рішення про дивесифікацію залежності від імпорту енергоносіїв не виконується. Щоб підсилити ефект скажімо так.
А щоб взагалі каменя на камені не залишити від Кремля, хитрі українські бариги збільшити обсяг постачання в РФ товарів військового та подвійного призначення. При цьому оборонпром стає гаманцем у керівництва держави. Щоб вже зовсім садистично відірватися на ворогові.

І тут підступна громада, яка не зрозуміла геніальності цього плану, вирішила заблокувати торгівлю з тими, хто відмовив українцям в праві на життя. При цьому влада чи робить вигляд, чи то вірить, що джерело всіх проблем – то парочка клоунів від політики, які намагалися робити собі медійний капітал на всьому цьому. І всі рухи мають асоціюватися з ними. Що це ніяка не українська громада тисне на владу з метою добитися від неї певних дій та рішень, а ці клоуни дивним чином змогли добитися такої підтримки особисто для себе. Словом, буквально за крок від перемоги, коли Порошенко з Турчиновим уже стояли на горлі в Путіна, невдячні українці все зіпсували. Як же ж досадно!!!

Тепер українці мають відповісти. Тепер вони мають компенсувати втрати від бізнесу на крові Ахметову та його партнерам у владних кріслах. Тепер на всіх, хто зірвав владі заробітки на українських кістках влада ставить тавро. Бо розуміє, що ще можна знищити путіна бурштином, карпатським лісом. І не хоче, щоб їй і в цьому завадили. А громада – то агенти Кремля. Словом, ганьба і все таке.

Джерело: Олександр Солонько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ