Політичний аналітик Олександр Солонько

Хоча Портнов публічно відхрестився від Зеленського (тільки багатозначно побажав удачі), це не означає, що новообраному президентові не буде ніякої користі від діяльності юриста режиму Януковича. Із заяв Портнова про те, що він буде цілеспрямовано створювати проблеми колишньому президентові і напряму прагне його посадити за ґрати, випливає цікава річ.

Олігарх Ігор Коломойський, який теж недавно повернувся в Україну, не приховує свого давнього знайомства з Портновим. В одному інтерв’ю він також заявив, що спілкується з ним. Судячи з усього,  . До 5-го президента України Коломойський претензій не приховує.

Від цього всього Володимир Зеленський буде мати пряму користь як політик. Адже Порох не приховує своїх намірів продовжувати активно займатися політикою і бажання повернутися в крісло глави держави. Взяти реванш за поразку, як би це не звучало. Враховуючи те, що Портнов збирається займатися переслідуванням Порошенка, що він оголосив зараз своєю задачею, він опосередковано допомагатиме Зеленському в майбутніх епізодах політичного протистояння.

Чим більше Порошенко буде витрачати сил на відбиття атак, тим менше буде мати часу і сил займатися Зеленським.

Така от Санта-Барбара у відповідь на питання про реванш проросійських сил, які іноді ставлять щодо Зеленського. Портнов, як представник режиму реваншистів, буде протидіяти реваншу противників президента, якого теж дехто охрестив президентом реваншу.

Джерело: Олександр Солонько