Політичний аналітик Олександр Солонько

Щодо Медведчука порушили провадження за фактом державної зради і посягання на територіальну цілісність? Ну, ок.

Він висловився за автономію окупованих територій. Я правильно розумію, що по цій справі будуть проходити Порошенко і нардепи, які голосували за зміни в Конституцію в першому читанні, які передбачали щось, ну, дуже вже схоже, тільки сформульоване іншими словами? Ні? Тоді забудьте про цю тему.

Колись член парламентської фракції СДПУ(о) Петро Порошенко роками захищав антидержавні мінські договорняки та проштовхував їхню легалізацію в законодавстві країни. Паралельно називаючи всіх, хто його за це критикував, рукою/ногою Москви. Він не міг не знати позицію Медведчука, його цілі, що він відстоює. Але справи проти нього ніхто не відкривав аж до дня, коли до виборів лишилося кілька місяців і на горизонті замаячила перспектива третього місця й втрати влади. І тут включається Луценко з ГПУ і кримінальною справою. Імовірно, що «розслідувати» її будуть не менш, ніж до кінця року. Або й ще менше часу. Залежно від перебігу та результатів виборів.

Як би там не було, а Медведчук – це політичний труп, який за собою в яму затягне будь кого, хто з ним має справу. І Порошенкові він навряд чи допоможе, а от підштовхнути до прірви – це будь ласка.

Джерело: Олександр Солонько