Політичний аналітик Олександр Солонько

Після повернення Коломойського і Портнова в Україну, в Порошенка з‘явився, ну, дуже серйозний привід напружитися. Адже перше, що заявив юрист режиму Януковича, коли повернувся, то це те, що він в першу чергу візьметься за самого Порошенка і його активи.

При цьому, одіозний олігарх не приховує своєї співпраці з Портновим. І, до речі, в останньому інтерв’ю доволі таки позитивно відкликався про Медведчука (ага).

Загалом виглядає так, що Коломойський буде мстити Порошенку за образи в першу чергу руками юриста Януковича. Доволі таки символічно. А зараз ще й Саакашвілі повернувся, і я думаю, що приводів хвилюватися в Порошенка стало ще більше.

Всі ці панове мають свої гріхи, але Порошенко зіграв свою серйозну роль. За п‘ять років він вивів елітарну корупцію в абсолют і збудував медіа машину, яка роками працює на розкол країни. Свою оцінку він має отримати. Як, до речі, й Портнов, до якого, як виявилося, в силовиків, призначених Порошенком чи за Порошенка, не мають питань.

Головне, щоби Порох не спаплюжив ідею, в тому числі, націоналізму, прикриваючись зараз нею. Адже нею він уже починає прикриватися в дискусії про негативні аспекти свого правління. Багато позитивних речей він вже встиг спаплюжити. Зробивши їх схожими на той ситуативний кабінет, в якому залишилися голі стіни і обірвані дроти.

Більше можете послухати у відеоблозі (лінк в коментарі), ну, і підписатися за посиланням принагідно.

Джерело: Олександр Солонько