Політичний аналітик Олександр Солонько

Представники влади запевняють нас, що збираються запроваджувати воєнний стан, але без воєнного стану. Із спеціального правового режиму воєнний стан перетворився на піар-технологію. В парламенті представники більшості фракцій та груп або переймаються тим, як це вплине на вибори, або захищаються власні бізнес-інтереси.

Це окрема і дуже цікава тема. Адже воєнний стан передбачає серед іншого також мобілізацію економічного потенціалу. Фінансово-промислові групи це дуже добре розуміють і всіляко цьому опираються. Навіть не намагаються спростувати.

Окрім указу про воєнний стан ми не чуємо нічого ні про висилання російських «дипломатів», які тут відверто працюють на ФСБ, ані про боротьбу з п’ятою колоною, ані про закриття кордону, ані про припинення функціонування тут російського бізнесу.

Про це та інше у виступі на сьогоднішній акції під парламентом.

Вони все одно не розривають дипломатичні стосунки з Росією. Представники влади запевняють нас, що збираються вводити воєнний стан, але без воєнного стану. Із спеціального правового режиму військовий стан перетворився на піар-технологію. В парламенті представники більшості фракцій та груп або переймаються тим, як це вплине на вибори, або захищаються власні бізнес-інтереси.Це окрема і дуже цікава тема. Адже воєнний стан передбачає серед іншого також мобілізацію економічного потенціалу. Фінансово-промислові групи це дуже добре розуміють і всіляко цьому опираються. Навіть не намагаються спростувати. Окрім указу про військовий стан ми не чуємо нічого ні про висилання російських "дипломатів", які тут відверто працюють на ФСБ, ні про боротьбу з п'ятою колоною, ні за закриття кордону, ні припинення функціонування тут російського бізнесу. Про це та інше у виступі на сьогоднішній акції під парламентом.

Gepostet von Олександр Солонько am Montag, 26. November 2018

Джерело: Олександр Солонько