Політичний аналітик Олександр Солонько

Великою проблемою є те, що багато виборців самі собі додумають щось про кандидата, якого підтримали. Особливо яскраво на цьому фоні виглядає ситуація Зеленського. До влади привели людину, яка спілкується з виборцями з важливих питань через речників. Питання тарифів, НАТО чи ненато тощо. А от про його особисті політичні погляди і його плани (чи навіть їх наявність) ми практично нічого достеменно не знаємо.

Я не одноразово натрапляв на дописи, де люди розповідали, що він зробить. Виборці розповідали. Посадить корупціонерів, руки рубатиме, дороги збудує і ще багато всього. Наприклад, вата очікує, що він буде боротися з «сабачєй мовай». Всього того, чого він особисто не говорив. І для нього, коли він стане суб’єктом владних повноважень, це стане значною проблемою, бо ті очікування виявляться, м’яко кажучи, не зовсім реалістичними.

Вже зараз його штаб почав перекидати гарячу картоплину з рук в руки. Мова йде про тарифи. Вже виявилося, що президент не впливає. Потім в нього вже закликають знизити тарифи і т.д.

Джерело: Олександр Солонько