Олександр Валов, доброволець полку «Азов» із Мурманська. Утік до України через загрозу судового переслідування
Олександр Валов, доброволець полку «Азов» із Мурманська. Утік із Росії до України через загрозу судового переслідування

Про нові ПЕРЕМОГИ.

Новина про новопереможні закони про надання українського громадянства контрактникам ЗСУ має до нас, іноземних добровольців (які, нагадаю, нелегально перебувають в Україні), такий самий стосунок — яке мав би до нас, у разі ухвалення, закон про те, що для засуджених за економічні злочини через три роки відсидки гарантована персональна амністія.

Закон чудовий. Перемога! Так само, як і амністія для економічних. Теж перемога. Адже в’язниці у нас не виправляють, це всім відомо. Але щоб вас відпустили через три роки — потрібно спочатку вчинити економічний злочин. Це легше  — ніж підписати контракт (особливо пораненим, інвалідам та людям похилого віку).

Щоб підписати із ЗСУ контракт, потрібно заплатити штраф за прострочене перебування (я платив). Виїхати на кілька місяців додому (а білорусам — ще й поміняти там паспорт на певну серію). Після того заїхати в Україну — й уже тоді підписати контракт. Ну й довідки не забути: про те, що ми не влаштовували геноциду, наприклад. Без них ніяк. Нехай і через три роки.

Ну, й три роки почнуться років через 25 або після Воскресіння, якщо ми відправимося в Російську Федерацію/Республіку Білорусь.

Спала на гадку класна думка. Опиняюся я депардьйованим (саме так) у РФ, наприклад. Суд, усі справи. Біснування ЗМІ. Одразу же «НОД», «КПРФ», «Клуб любителів Сталіна», «Товариство охорони сушеного сифілітика» та «Союз витирання Новоросії» вносять у Думу законопроект про скасування мораторію на смертну кару для росіян «зрадників»-«карателів»-«укронацистів».

Дума стібется і ухвалює, але з обов’язковим доповненням. Останній день перед повішенням засудженому належить сидіти в Фейсбуці та ВКонтакте. Складно сказати, скільки сотень людей мені напише в такому випадку за цей день: «Як справи?», «Чи підписав контракт із ЗСУ?», «Чи отримав громадянство?», «Як потрапити в «Азов?», «Ми з тобою», «Потрібно почекати» і «Усе буде добре».

У нас немає новин. Новини будуть — коли хтось із нас нарешті отримає громадянство України. Або притулок у Канаді. Або кулю в голову. Новин у нас немає.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ