Аналітик Олексій Арестович

ДЕНЬ ОСТАННЬОЇ НАДІЇ

…на те, що в країні усе виправиться само, в працювати все ж таки не доведеться.

– У цей видатний день, день Танкіста, хочу звернутися до всіх категорії учасників свята у Краківці.

  1. – Шановні «аваківські пси»!..

Дякую вам за вашу нелегку роботу по збереженню громадського миру та злагоди в нашій Богом береженій країні.

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у бойовій та політичній підготовці, службово-бойовій діяльності і, найголовніше – не дуже стіснятися при розгоні табору зустрічаючих Мішу, пардон, я хотів сказати – при виконанні міжнародних угод в сфері правоохоронної діяльності, зокрема, в частині щодо екстрадиції осіб, розшукуваних за скоєння особо тяжких злочинів.

Кажуть, шо ви відбираєте у народу мрію.

Найкраще, що можна зробити з нашим народом – відібрати у нього, нарешті, цю мрію.

А мо, навіть, фантазії. Може тоді, він, почне займатися справою?..

Не соромтеся.

  1. – Шановні громадяни (а також особи з громадянством третіх країн, та особи без громадянства) зустрічаючі.

Не можна не захоплюватися вами в вашій самовідданій праці щодо зустрічі чергового мессії. Тим більше, що є Надія, що це – Останній Месія Цих Днів Апокаліпсісу.

Сьогодні я бажаю вам перемоги. А рочки за півтора, коли ви почнете плювати в його портрети, як прийнято тут у нас, в Україні робити з кожним месією, я бажаю вам, щоб вистачило слини.

  1. – Шановні громадяни опозиційні політики!..

У своїй невгамовної боротьбі за благо трудящихся, ви або не помічаєте, як вас розводить перша частина зустрічаючих, а тоді ви нам в якості політиків не потрібні, а бо усе знаєте, і виконуєте роль – а тоді тим більше.

У такому разі, нікого з вас не можна і близько підпускати до управління державою. Тому я щиро бажаю вам, щоб вас ця справа втопила остаточно.

І не відбираєте у мене мою мрію!..

  1. – Шановні глядачи!

Як написав мені сьогодні, мій добрий друг, за сумісництвом – злобний і досвідчений американській шпигун:

– навчання буде довгим і болючим, співання гімну, вишиванки, репости і заміна месій не допоможуть.

Тож, усіх зі святом!..

Щодо мене – мені також дуже жаль втрачати Останню Мрію!..

Далі, курва, мріяти більше не вийде, доведеться працювати.

Джерело: Олексій Арестович

2 КОМЕНТАРІ

  1. Цікаво кого має на увазі автор статті говорячи ,, аваківські пси,, .І хто після цього буде захищати його чи його близьких ,якщо раптом з ними гіпотетично трапиться неприємність.Ще ніхто нікого не щемив , не ображав , прикордонники і правоохоронці виконують не порушуючи свої обовязки , а комусь дуже вже хочеться провокацій і неподобств. Питання в тому хто замовники і яка остаточна мета .Хто має голову на плечах – думаймо і запамятовуймо цих героїв.Нам мабуть не вистачає проблем з лднр будемо ще шукати на власний зад пригоди , те що під ці розбірки хочуть протягнути закон про продаж землі мабуть вже цим ,, патріотам ,,не цікаво свої ділянки схоже вже отримали .Як на мене то питання Української землі – це найкритичніше питання і його вирішення без всеукраїнського референдуму відкине Україну знову в небуття , як це сталося за часів Богдана Хмельницького.Тоді також землею наділяли старшину , обдуривши селянство і козаків які воювали не шкодуючи життів і здоровя .Навіть страшно уявити що станеться , в разі прийнятті подібного закону купкою чиновників від імені Українців.Якщо на сьогодні велика кількість Українців виїзжає і готова їхати в пошуках кращої долі , то що тоді нас буде тримати вкупі , коли кругом буде рідна , але не наша земля.

Comments are closed.