Аналітик Олексій Арестович

Щодо конфлікту Дроздова та Романенка: якої національності будуть андроїди?

Ситуація учбова:

– ось вам наочна бійка різних проектів подальшого розвитку України, різних образів її Майбутнього, «Україна Етнічна проти України Політичної».

Проектна боротьба – найзапекліша, а найбільшого озлоблення вона досягає тоді, коли носії проектів хочуть того ж самого (блага для України – в данному випадку), але по-інакшому.

Мені було цікаво, як швидко сторони дійдуть до стадії демонізації один іншого; демонізація – основна ознака ірраціональності мотивів, що спонукають до бійки, включення застарілих історичних травм, занурення у міфологію.

Дійшли за добу. Замерехтіло: «Романенко – підступний украінофоб та агент Москви», «Дроздов – галіційський рагуль, що хоче розколоти Україну за югославським сценарієм і взагалі – брав інтерв’ю у Медведчука і зривав мобілізацію».

У Юри вдало порівняли конфлікт з африканськими війнами хуту в тутсі.

Вдало, тому що «цивілізоване» українське суспільство на наших очах занурилось у шаманські камлання та ритуали прокльонів один одного з небаченою швидкістю (за добу) та істинно африканською пристрастю.

Це означає, що ірраціональні фактори грають набагато більшу спонукаючу роль в українській політиці, ніж досі здавалось; дуже показовим є те, що етнічний проект просуває людина з призвищем ДроздОВ, а політичний – РоманЕНКО.

Знаю обох особисто, обидва – рішучі патріоти України, звісно, що демонічні наміри, що натовп та прибічники приписує обом, не мають нічого спільного з дійсністю.

Це не остання бійка проектів, вона лише буде загострюватися, а ритуальні вказівки про те, що усе це використає Путін, я, навіть, писати не стану.

Путін – це незрівнянно менше того, чим підбурується цей конфлікт і що вирішується через нього.

Це дуже давні рани і дуже далеке Майбутне, які нам випала доля закрити та визначити – відповідно.

Громадянський конфлікт – це завжди бійка «людей честі з людьми сумління», як казав Олівер Кромвель.

На превеликий жаль, етнічний проект у часи Третьої промислової революції та появи штучного інтелекту виграти не може.

На щастя, проект буржуазно-капіталістично-політичної України, в ході андроїдізацїї суспільства перемогти не здатний.

Це – війна двох застарілих проектів, обидва з яких не відповідають дійсним потребам України.

– Патріот! У тебе нема іншого виходу, як прийняти проект України космополітичної – України Футуро-Січі, де українець, голандець, китаєць та андроїд спільно працюють у технопарку серед зеленого степу над виходом у Космос, тому що тут – найбільш вільне місце на Землі.

І ці часи прийдуть набагато раніше, ніж здається поціновувачам Донцова або Юваля Харірі. Прийдуть, і перетворять теперішні бійки на музейний мотлох.

А мову – треба знати, любити і застосовувати.

Мова – це дім Буття.

Джерело: Алексей Арестович

БЕЗ КОМЕНТАРІВ