Аналітик Олексій Арестович

Не користі раді, а задля просвітництва широких народних мас.

Історія з російським програмним продуктом вразила багатьох спостерігачів глибиною нерозуміння цими самими масами логіки дій, які здійснює Кремль у відношенні України.

Масштаби втрати великою кількістю співвітчизників базисного, тваринного відчуття небезпеки, вражають. Але усе стає ясним, якщо зрозуміти, що саме на втрату нами цього відчуття і спрямована основна стратегія наших опонентів.

Робиться це, зокрема, завдяки масштубуванню задумів, зусиль, інструментів.

Масштабуванню, на яке здатна лише величезна авторитарна держава, де агресивній політиці уряду може бути підпорядкований буль-якій суспільний процес.

Саме величезні масштаби того, що відбувається, надають їм схожість з «природними процессами» розвитку, та й призводять до втрати відчуття небезпеки і створення штучної суспільно-психологічної реальності, в якій є лише «безпека», «задоволення» та «вільний ринок».

Дуже багато людей не розуміють, що якщо у вашому розпорядженні є хай найпримитивнійшій інструмент, який, наприклад, здатен робити лише одну операцію, наприклад, калькулятор з однією функцією – складання, але цей інструмент охоплює 13 млн осіб, ви маєте неймовірні можливості по впливу на маси.

Проти нас здійснюється операція такого масштабу, що вона стає схожою на «природні процеси розвитку суспільства».

Українська влада розпочала зворотній процес, намагаючись вирівняти масштаби спротиву з масштабами наступу, а наше суспільство давно вже не просто спить, воно вже захищає тих, хто його приспав, – на убой.

Пора виходити з брехливого протиставлення «держава – суспільство». Є соціосистема «Україна» і якщо програємо, програють усі – і суспільство, і держава.

Спільно з «Апострофом», ми записали величезне, пояснювальне інтерв’ю відносно того, як плануються та здійснюються стратегічні кампанії такого масштабу: спрямовані проти цілої країни та розраховані на десятиліття.

Частина перша:

– Таємна російська стратегія – для домогосподарок, як вона планується та здійснюється.

Текст + видео:

https://apostrophe.ua/article/politics/government/2017-05-25/esli-syuda-zaydut-voyska-rf-roshen-poluchit-kto-to-drugoy—aleksey-arestovich-o-vkontakte-i-buduschih-zapretah/12548

Джерело: Алексей Арестович

БЕЗ КОМЕНТАРІВ