Голова Національної Ради економічного розвитку Олексій Дорошенко

Якщо ТОП-10 найбагатших людей України не змінювався упродовж десятиліття, і навіть останні п’ять років показали їхню можливість триматися на плаву, то це означає, що в країні не було проведено справжніх реформ, які б змінили структуру економіки та посилили конкуренцію. І саме ці люди, а не Президент, Прем’єр або народні депутати, визначають курс та політику нашої країни.

Ми поважаємо закони фізики, як наприклад закон збереження енергії або силу тяжіння, та чомусь не поважаємо закони економіки. Кожного разу набиваємо шишки за знов йдемо своїм шляхом. Закон економіки – аналогічний закону фізики – говорить, що чим більше в країні супербогатих людей, тим більше буде тих, хто живе за межею бідності, оскільки гроші останніх перетікають до найзаможніших.

Що стосується міністрів-реформаторів та їхніх заступників на яких сподівається, або сподівалось суспільство. Усі вони є представниками великого міжнародного бізнесу, тому створюють умови для просування та розвитку саме його. А вітчизняний великий бізнес, який раніше мав своїх лобістів, старається через своїх представників в Уряді не тільки протистояти, а часто переходити в контратаки. А от малий та середній бізнес забутий та не цікавий нікому. І реформи які йдуть стосуються нього лише по залишковому принципу.

Якщо ТОП-10 найбагатших людей України не змінювався протягом десятиліття, і навіть останні п’ять років показали їх…

Gepostet von Alexey Doroshenko am Freitag, 15. März 2019

Джерело: Олексій Дорошенко