Олена Галкіна, науковець, експерт з міжнародної політики. Живе в Москві
Олена Галкіна, науковець, експерт з міжнародної політики

В інтерв’ю Володимира Путіна Bild змістовно важливі — два моменти. Власне, вони підкреслені вже тим, що саме щодо них Путін мав із собою документи.

1) Путін позначив рамку РФ у Мінському переговорному процесі: Україна повинна провести конституційну реформу так, як це сподобається РФ, а після цього, можливо, сепаратисти припинять бойові дії. І санкції проти РФ абсурдні — адже це Україна не виконує угоди.

Тут нічого нового, все за схемою, описаною ще Кахою Бендукідзе.

І рамка могла бути презентована в будь-який інший формі, для цього необов’язково давати інтерв’ю Bild.

2) Основний меседж інтерв’ю звернений саме до керівництва Німеччини і звучить так:
«Навіщо ви орієнтуєтеся на США? Це ж принизливо. Давайте згадаємо славні часи, коли тов. Віллі Брандт був канцлером, тов. Еґон Бар — федеральним міністром з особливих доручень, тов. Фалін — послом у ФРН, а тов. Кеворков — просто каналом таємного зв’язку. Як славно ми разом водили за ніс цих піндосів! Давайте повернемося до цих благословенних часів!».

Це було настільки дико й далеко від німецьких журналістів і взагалі від середини 2-го десятиліття XXI століття, що вони навіть не згадали в опублікованому інтерв’ю прізвища тов. Фаліна — він є тільки в російській версії на сайті президента РФ. Навіть не факт, що вони пам’ятали, як закінчилася кар’єра тов. Брандта на посаді канцлера — йому довелося піти, коли РАПТОМ з’ясувалося, що референт Брандта працював на Штазі.

Але саме заради цієї пропозиції, скоріше за все, і було організоване інтерв’ю.

Таким чином, для нас у цьому інтерв’ю дві новини.

Погана:

М’який мозок Путіна повністю з’їдений немічними маразматиками-конспірологами (1926 і 1924 р.н. відповідно), які поклоняються трупу Радянського Союзу й узагалі не розуміють, в якій реальності вони живуть і як змінився світ, відколи вони були чоловіками в самому розквіті сил.

Хороша:

Конспірологи-маразматики процвітали в 1960-80-ті роки і мислять тими самими категоріями, а отже — щодо ядерної війни світовій спільноті можна не турбуватися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ