Олена Галкіна, історик, експерт з міжнародної політики. Переїхала до України з Росії

Путін готується до Третьої Світової? Ні, але він все робить для того, щоби весь світ повірив: так, він готується до Третьої Світової.

Навіщо? Елементарно. Щоби Захід злякався і не запроваджував свої жахливі санкції за лютневими списками.

Росія не нападе, Третьої Світової не буде. І причини пояснив ще класик Восленський в своїй «Номенклатурі»:

«Номенклатура війни не хоче, точніше – боїться. Тільки боїться вона не багатомільйонних людських жертв (важко налякати цим спадкоємців Леніна і Сталіна). Боїться вона за себе. Бояться ядерної війни.

Номенклатурники знають: якщо вони після ядерного удару виповзуть зі своїх бетонованих покоїв на дбайливо знезаражені челяддю ділянки атомної пустелі, залишаться вони без влади. Бо яка ж це влада, якщо Генеральний секретар ЦК, за висловом Салтикова-Щедріна, «досягне лише того, що перечавить всіх обивателів і, як древній Марій, залишиться на руїнах один з письмоводителем».

Номенклатура не хоче війни. Вона хоче перемоги. Здобути в боротьбі двох систем перемогу без війни, залякуючи Захід своєю уявною рішучістю воювати і вселяючи в людей на Заході думку: «Краще бути червоним, ніж мертвим», – ось завдання, яке поставив собі клас номенклатури.

Напади були, і чимало. Але нападала номенклатура завжди на слабкі країни, та ще й тут ретельно перестраховувалася…

Попри всі загрози і шалену лють проти тітовської Югославії, сталінська номенклатура так і не спробувала на неї напасти, знаючи, що Югославія чинитиме опір.

І щоразу шуміли полохливі на Заході: «Ви з глузду з’їхали! Як можна чинити опір! Так Совєти вас в порошок зітруть!». Тим часом номенклатура стирає в порошок якраз тих, хто не чинить опір, а підкорюється.

НОМЕНКЛАТУРА нападає на слабких І БОЇТЬСЯ СИЛЬНИХ.

ВОНА топче тих, хто підкорюється, І ВІДСТУПАЄ ПЕРЕД нескореними.

Джерело: Елена Галкина