Російська громадськість визнала Олеся Бузину «Людиною року»
Російська громадськість визнала Олеся Бузину «Людиною року»

Неподалік Київського вокзалу в Москві планують встановити пам’ятник убитому київському журналісту Олесю Бузині. Проект реалізується «на народні гроші». Про це повідомила співголова так званого Зінов’євського клубу МІА «Росія сьогодні» Ольга Зинов’єва, передає сайт Бузини.

«Зараз ми зустрічаємося зі скульптором Андрєєм Ковальчуком, якому запропонували створювати проект цього пам’ятника», – розповіла вона.

Зинов’єва наголосила, що мати Олеся Бузини також підтримала цю ініціативу.

«Валентина Бузина, природно, гаряче підтримала ідею встановлення пам’ятника. Я боюся, що до річниці смерті Олеся нам навряд чи вдасться його встановити», – висловила припущення російська активістка.

Раніше в рамках Міжнародної наукової конференції «Зінов’євські читання» мати вбитого журналіста і письменника отримала Зінов’євську медаль свого сина. Більше того, «громадськість РФ» визнала Олеся Бузину «Людиною року».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, вбивство журналіста Олеся Бузини сталося 16 квітня на вулиці Дегтярівській у Шевченківському районі столиці біля будинку, де він мешкав. Підозрюваними у справі про вбивство журналіста проходять Андрій Медведько і Денис Поліщук, справу яких зараз розглядає суд.

Також нагадаємо, згодом невідомий заплатив 5 млн. застави за одного з підозрюваних у вбивстві Бузини. Раніше Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про звільнення з-під варти Дениса Поліщука. Щодо нього застосували міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Читайте: Події навколо вбивства Бузини спричинили суспільний резонанс

БЕЗ КОМЕНТАРІВ