На запитання про те, чи летів він разом з нардепом від «Народного фронту» Андрієм Іванчуком, Фукс не відповів

Олігарх російського походження Павло Фукс спростовує повідомлення ЗМІ про своє затримання на мексиканському курорті Канкун. У коментарі Українській правді він заявив, що дана інформація є фейковою.

Фукс також додав, що знаходиться зараз на території Мексики і запевняє, що у нього не було проблем з прикордонниками.

На інші запитання, зокрема і про те чи летів він разом з нардепом від «Народного фронту» Андрієм Іванчуком, Фукс не відповів.

8 січня журналістка програми «Схеми» Наталія Седлецька написала у Facebook, що, за її інформацією, відомого українського олігарха російського походження Павла Фукса затримали по прильоту на мексиканський курорт Канкун.

За словами Седлецької, її джерела з «системи міжнародного правопорядку та з оточення самого бізнесмена» підтвердили, що колишній російський підприємець, а тепер український олігарх Павло Фукс прилетів до країни приватним літаком із Британії (Фарнборо) і був затриманий міграційними службами на кордоні.

«Цікаво, що на борту із ним справді перебував впливовий український депутат Андрій Іванчук (Народний фронт)», – зазначає журналістка.

За її інформацією, Іванчука відпустили, проблеми на кордоні виникли лише у Фукса.

Седлецька припускає, що Фукса затримали, бо він «перебуває у чорному списку США».

Два моїх джерела – з системи міжнародного правопорядку та з оточення самого бізнесмена – підтвердили, що колишнього…

Gepostet von Natalie Sedletska am Dienstag, 8. Januar 2019

Джерело «Української правди» близьке до Фукса, заперечило затримання бізнесмена. Натомість співрозмовник підтвердив, що Фукс дійсно прилетів до Мексики разом з Іванчуком. Інші деталі співрозмовник відмовився коментувати.