French President Francois Hollande speaks at a news conference during the 70th session of the United Nations General Assembly at the U.N. Headquarters in New York, September 28, 2015. REUTERS/Shannon Stapleton
Президент Франції запровадив режим НС в економіці

У Франції запроваджено режим надзвичайного стану в економіці. Про це заявив Президент країни Франсуа Олланд, повідомляє Associated Press.

На думку Олланда, настав час переглянути економічну й соціальну модель Франції.

Президент Франції запропонував низку заходів щодо боротьби з тривалою стагнацією французької економіки, а також представив низку ініціатив щодо скорочення хронічного безробіття.

Олланд також наголосив на необхідності оновлення чинної бізнес-моделі Франції в умовах світової економіки, що динамічно розвивається.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Франції діє режим надзвичайного стану, запроваджений після терактів у Парижі 13 листопада.

Нагадаємо, увечері 13 листопада 2015 року в Парижі відбулася серія терористичних атак. Кількість постраждалих становить 352 людини, 99 осіб перебувають у критичному стані. За словами Президента Франції Франсуа Олланда, за серією терористичних атак стоять бойовики «ІД».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ