Президент Франції побоюється, що лідер «Національного фронту» в разі перемоги на виборах запустить процедуру виходу з єврозони і з ЄС загалом

Президент Франції Франсуа Олланд оголосив війну подрузі російського президента Владіміра Путіна та кандидату на посаду нового французького лідера Марін Ле Пен, пише Європейська правда.

Зокрема, Олланд заявив, що його головним завданням є не допустити перемоги лідера партії «Національний фронт» на майбутніх виборах глави держави.

«Якщо раптом кандидат від «Національного фронту» переможе, вона тут же запустить процедуру виходу з єврозони і з ЄС загалом. Це мета всіх популістів: залишити Європу, закритися від світу і мріяти про майбутнє в оточенні бар’єрів і кордонів. Моє головне завдання – зробити все, щоби Францію цей проект не переконав», – сказав нинішній очільник Франції.

«Загроза існує. Популярність вкрай правих у Франції досягла найвищих значень за більш ніж 30 років. Але Франція не здасться. Франція усвідомлює, що голосування 23 квітня і 7 травня визначить не лише долю нашої країни, але і європейське майбутнє», – додав президент.

Як відомо, Олланд не балотується на другий президентський термін. Неофіційно він підтримує незалежного кандидата Еммануеля Макрона, який був міністром економіки в уряді.

Читайте: Французькі друзі Путіна вилетять з передвиборчої гонки?

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Марін Ле Пен заявила, що визнає приєднання Криму до Росії, якщо стане президентом.

Неурядова організація «Європейські цінності» присудила першу «Премію Путіна» (Putin’s Champion Award) Марін Ле Пен.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ