Презентація авіарейсів відбудеться впродовж двох місяців

Міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував нову дату виходу ірландського лоукостера Ryanair на український ринок. За його словами, бюджетний перевізник почне літати в Україну з осені 2018 року. Про це інформує Громадське.

Мінсітр уточнив, що презентація авіарейсів відбудеться впродовж двох місяців. Він також зазначив, що лоукостер почне літати в Бориспіль і Львів.

«Формально залишилося довести процедуру до кінця», – додав Омелян.

Нагадаємо, раніше Володимир Омелян обіцяв, що ірландський лоукостер може вийти на український ринок вже в січні-лютому 2018 року. Тоді він також заявив, що переговори з Ryanair перебувають на завершальній стадії.

Як відомо, 10 липня 2017 року компанія Ryanair оголосила про скасування свого запланованого виходу на ринок України після того, як аеропорт «Бориспіль» порушив угоду, що її досягнули в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами летовища та його нинішнім гендиректором Рябікіним.

Комерційний директор Ryanair Девід О’Брайен заявив, що Україна «не є достатньо зрілим або надійним місцем для інвестицій потужного авіафлоту Ryanair». При цьому він висловив жаль, що аеропорт Львова став жертвою рішення «Борисполя».