ЗМІ проаналізували, чим може завершитися нелюбов Держдуми до Поклонської

Скандальна репутація екс-«прокурора» Криму Наталії Поклонської серйозно турбує керівництво Держдуми РФ. Зокрема, згідно з інформацією URA, з депутаткою не працює жоден московський консультант, з Криму вона теж з собою нікого не привезла.

Уже відомо, що з «няш-мяш» вели роз’яснювальні бесіди як у партії, так і в апараті. Остання розмова відбулася за підсумками прямої лінії з президентом РФ.

Однак, зазначає видання, через те що Поклонська продовжує провокувати скандали, перед нею поставили умову: або вона погоджується на роботу з політтехнологом, або здає депутатський мандат. Оскільки, хоча її курс визнають доволі «партійним», але методи, якими він здійснюється, не підходить для іміджу тієї системи, в якій перебуває й функціює Поклонська.

«Її релігійна позиція вписується в державну політику, але необхідно скоригувати поведінку, радикальну риторику Поклонської. Це цілком під силу зробити політтехнологу за умови, що вона буде слухати його консультації. І тоді, може, до наступних виборів отримаємо лідера нової партії», – йдеться у статті.

Читайте: Поклонська очолила антирейтинг ворогів української преси

БЕЗ КОМЕНТАРІВ