До вибухів на складах уже точно причетна саме Росія

Командир батальйону «Донбас – Україна» В’ячеслав Власенко з позивним «Філін» оприлюднив факти того, що Росія причетна до вибухів на одному з українських військових складів.

Як зауважив Власенко, зазвичай розслідування вибухів на військових складах завершувалися тим, що звинувачували «солдата, який курив» поблизу боєприпасів і його безпосереднього начальника, хоча після розслідування вибуху в Балаклії пролунала фраза: «Хлопці! Це теракт!». Щоправда згодом вона тихо загубилася серед загального хору «Солдатик кинув бичок».

«На дереві висить бойова протитанкова термобарична граната, яку скинули на парашуті з безпілотника на одну з баз зберігання боєприпасів Міноборони. Створена країною-сусідом праворуч. Температура термоструменя становить 3500 градусів. Бетон і броню вона пропалює, як масло».

На його думку, боєприпас випадково зачепився за дерево і не розірвався. «І так вона «висіла» перед носом всіх комісій і рятувальників кілька років! Доказ тероризму РФ теліпався у нас перед носом! А ми саджали «тих, що курять у недозволеному місці, солдатиків».

Військовий опублікував відповідні красномовні фото.

Взрывы.. взрывы .. взрывы… на базах боеприпасов МОУ. Бахмут 2003 год.Артемовск 2004 год.Новобогдановка 2004, 2005,…

Posted by Вячеслав Викторович Власенко on Saturday, July 8, 2017

1 КОМЕНТАР

  1. Должен такой же ответ быть бумерангом и на территории россии приближенной к Украине

Comments are closed.