Відділення фінустанови у Києві працюватимуть на годину довше 18, 19 і 20 грудня

Відділення «Ощадбанку» 16 і 17 грудня призупинять прийом комунальних та інших платежів у зв’язку з переходом на новий план рахунків бухгалтерського обліку. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті фінустанови. 

Як зазначається, відділення банку в ці дні працюватимуть в режимі консультацій. Комунальні та інші платежі можна буде провести в інформаційно-платіжних терміналах і системі «Ощад 24/7».

«Ощадбанк» переходить на новий план рахунків бухгалтерського обліку згідно з постановою Національного банку України від 11 вересня 2017 року №89. Постанова передбачає зміну номерів клієнтських рахунків з метою впровадження нових міжнародних стандартів.

«Це забезпечить підвищення прозорості, надійності, безпеки банківської системи України в цілому і якості послуг для клієнтів зокрема».

Для мінімізації незручностей фінальний етап переходу на новий план рахунків буде проведено у вихідні. Зміни торкнуться частини мережі відділень, які зазвичай працюють у вихідні.

Також у банку уточнюють, що для Києва додатково ухвалено рішення про продовження часу роботи відділень 18, 19 і 20 грудня на 1 годину для надання можливості бажаючим встигнути сплатити комунальні платежі за пільговими тарифами (до 20 грудня 2017 року включно).