Без комісії можна платити в касах пенсійними платіжними картками «Ощадбанку»

«Ощадбанк» запровадив комісію за оплату послуг житлово-комунального господарства. Про це повідомляють Українскі новини з посиланням на прес-службу фінустанови.

Комісія за комунальні платежі залежить від наявності укладених договорів між постачальниками послуг і банком і може незначно відрізнятися залежно від регіону.

«При цьому вона є найнижчою на банківському ринку і має на меті забезпечити беззбитковість проведення операцій. В Києві така комісія виключно для готівкових платежів в касах з 29 березня становитиме 3 гривні», – повідомили у прес-службі.

Без комісії можна платити в касах пенсійними платіжними картками «Ощадбанку».

Водночас банк, як і раніше, приймає без комісії платежі лише через дистанційні канали платежів: інформаційно-платіжні термінали «Ощадбанку»; через Інтернет-банкінг «Ощад 24/7», сайти ГІОЦ і ЦКС.

Нагадаємо, «Ощадбанк» ще з 1 грудня планував брати три гривні комісії з тих, хто розраховуватиметься за послуги ЖКГ готівкою і за допомогою паперових квитанцій. Тоді в ситуацію втрутився президент Петро Порошенко, який направив лист голові правління публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» Андрію Пишному, в якому звернувся до керівництва фінустанови із закликом невідкладно переглянути ухвалене рішення. Після цього правління банку вирішило перенести термін запровадження комісії з метою відпрацювання з відповідними органами державної влади механізму, що дозволить залишити безкоштовною оплату комунальних послуг для найменш забезпечених верств населення (отримувачів субсидій).

У свою чергу, Антимонопольний комітет визнав незаконним стягнення комісії в банку або в поштовому відділенні при оплаті послуг ЖКГ, оскільки дані витрати вже закладені в тарифи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ