Готель продовжує працювати, однак уже не під брендом Best Western hotel

Американська компанія Best Western Hotels & Resorts, остання західна мережа готелів у Криму, пішла з окупованого півострова через санкції. Про це повідомляє Reuters.

The Best Western Sevastopol Hotel, будівля радянської епохи на пристані в порту Севастополя, була однією з небагатьох ознак присутності міжнародного бізнесу, що залишилася після анексії 2014 року. Інші великі бренди, серед яких McDonald’s Corp і Radisson Hotels, уже пішли з Криму.

Готель продовжує працювати, однак уже не під брендом Best Western hotel: на сайтах бронювання житла він має назву Sevastopol Hotel and Spa.

Вихід з Криму Best Western демонструє той факт, що навіть через чотири роки після запровадження санкцій США і ЄС західні інвестори досі працювали в Криму, однак змушені покидати півострів. Санкції передбачають заборону на інвестиції в Крим, заборону бізнес-операцій з фігурантами чорних списків та заборону західним компаніям проводити кошти через кримські банки.

Гендиректор компанії Best Western Hotels & Resorts, офіс якої розташований у Фініксі, Аризона, відмовився коментувати ситуацію. Щоправда, компанія не керує готелями мережі самостійно, а має франчайзинґову систему, за якою власники чи оператори готелів сплачують за використання бренду, маркетинг і службу підтримки. За інформацією працівників готелю, франчайзинґова угода севастопольського готелю з американською компанією завершилася в жовтні минулого року через санкції.

Читайте: Через будівництво Керченського мосту низка компаній потрапила під санкції ЄС