Надвечір 28 лютого на Україну обрушиться черговий циклон

У перший день весни Україну, крім західних областей, накриють сніжні завірюхи та хуротовини. Потепління слід осікувати лише з 5-6 березня. Такий прогноз зробила синоптик Наталка Діденко у Фейсбуці.

«Сьогодні та найближчої ночі циклон італійсько-балканського походження, тобто, з південного заходу Європи, організовуватиме снігопади, хуртовини та снігові замети на нашому Півдні, на південному сході, поступово підніматиметься північніше і охопить значну частину України», – пише вона.

Надвечір 28 лютого в Україну прийде черговий циклон знову обрушиться на Південь України та на південний схід включно з Дніпром та навколишніми районами. Тому ввечері у середу на Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, Запоріжжі, Донеччині, Дніпропетровщині, в Криму та Приазов’ї знову очікується ускладнення погодних умов – снігопади, хуртовини, налипання мокрого снігу, суттєве погіршення видимості.

У Києві зима також завершиться морозом та снігом. 28 лютого сніжитиме, очікується поривчастий вітер. Температура повітря вдень опуститься до -9 градусів.

«1-го березня вся Україна, окрім західних областей, опиниться у сніжній хуртовинній погоді. Мороз та сильний вітер завтра залишаються. Вночі – до -9…-16, вдень – до -5…-11 градусів. На південному сході та Сході 28 лютого температура підвищиться: вночі -4… -8, вдень -3…+2 градуси», – пише Діденко.

«Найближчими днями все ще холодна ніч та помірно холодний день. Із снігом. І щоб не аж так холодно та сумно: починаючи з 5-6 березня в Україні розпочнеться ПОТЕПЛІННЯ!», – резюмує синоптик.