Дитина перебувала у тяжкому стані з початку липня

Восьмирічна дівчинка, яка після отруєння в таборі «Славутич» перебувала в комі, 12 вересня померла. Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на інформацію з лікарні «Охматдит».

Вввечері 2 липня в лікарню дитину привезла мати. У дівчинки були ознаки розладу травлення, загальна слабкість і блювота.

«Потім у дитини різко погіршився стан вже під час огляду лікарями, вона втратила свідомість, а десь близько 20:40 у неї почалися судоми. Її перевели до реанімаційного відділення, підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Викликали реанімаційну бригаду, вона приїхала о 5:00 3 липня. На цей момент дівчинка мала серцеву та легеневу недостатність, перебувала в комі другого ступеня», – повідомляли в КОДА.

У Держпродспоживслужбі повідомили, що дівчинці, ушпиталеній у тяжкому стані, поставили попередній діагноз «Енцефаліт».

Нагадаємо, 2 липня 11 дітей-учнів школи художньої гімнастики Дерюгіних, які відпочивали в приватному таборі «Славутич» у селі Циблі Київської області, поскаржилися на погане самопочуття. В них виявили ознаки отруєння й Держпродспоживслужба взяла проби продуктів харчування.

Восьмирічну дівчинку ушпиталили в стані коми, інших дітей помістили до ізолятора. За фактом отруєння прокуратура порушила кримінальне провадження.

У Міністерстві охорони здоров’я повідомляли, що кома дитини з табору не пов’язана з отруєнням. Зазаначалось, що це пов’язано із супутнім захворюванням.