До інфекційного відділення госпіталізовані 22 дитини

Станом на ранок 21 липня до інфекційного відділення госпіталізовано 22 дитини з дитячого закладу санаторного типу «Лазурний» на Запоріжжі, де було зареєстровано спалах гострого інфекційного захворювання. Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, передає Укрінформ.

Наразі фахівці проводять санітарно-епідеміологічне розслідування умов та причин виникнення зазначеного спалаху. На базі оздоровчого закладу розгорнута госпітальна база на 30 ліжок. До інфекційного відділення госпіталізовані 22 дитини.

У прес-службі відомства наголосили, що дитячий заклад санаторного типу «Лазурний» п’ять разів обстежувала спеціальна комісія, згідно з висновком якої він був не готовий до функціювання та прийому дітей.

Однак, попри це, станом на 19 липня у закладі перебувала на оздоровленні та відпочинку 261 дитина, 247 із них – з Дніпропетровської області.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у дитячому оздоровчому санаторії «Лазурний» у Бердянську 250 дітей військовослужбовців із зони АТО підхопили невідому інфекцію. Відомо, що на території санаторію створили імпровізований табір. Гроші на путівки для дітей бійців АТО надала держава.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ