У КМДА вирішують, чи перевіряти всю мережу ресторанів

Держпродспоживслужба виявила чисельні санітарні порушення  в суші-ресторані «Євразія» в Києві, де напередодні отруїлися відвідувачі. За медичною допомогою звернулися 25 осіб, зокрема й дитина. Про це пише ТСН.

Чотири особи і дитина від госпіталізації відмовилися. Зараз на лікуванні перебуває 21 людина. Стан постраждалих середньої тяжкості, загрози життю немає.

Сам ресторан на вулиці Дмитрівській закрили. На дверях – оголошення, що заклад не працює з технічних причин.

Тим часом Держпродспоживслужба виявила чисельні санітарні порушення  в «Євразії». Зокрема, у працівників закладу не було санітарних книжок, також у приміщенні порушувалися температурні режими зберігання продуктів. Холодильне обладнання, яке мало забезпечувати температуру в 6 градусів, мало 15.

Мікробіологічні зразки передали у лабораторію. За тиждень обіцяють отримати результати та визначити, що саме стало причиною отруєння.

Усі матеріали передали Національній поліції, де вирішується питання про порушення кримінального провадження за ст. 325 Кримінального Кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь).

Наразі у КМДА вирішують, чи перевіряти всю мережу ресторанів.

1 КОМЕНТАР

  1. закрыть раз и навсегда эти не патриотични забегаловки открыть шинки по всей украине ура

Comments are closed.