Кількість хворих на харчове отруєння у Миколаївській області зросла

База відпочинку «Вінниця» в Коблевому Миколаївсьої області не мала дозвільних документів на розміщення дітей. Про це йдеться у повідомленні Держслужби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів.

«База відпочинку «Вінниця» ТОВ «ТПФ «АВС-Цитрус» не отримувала документів, що дають право оздоровлення дітей згідно з чинним законодавством. У зв’язку з відсутністю повідомлення про прийняття організованих груп дітей перевірки спеціалістами Держпродспоживслужби зазначеного об’єкту до періоду оздоровлення не проводились», – йдеться в повідомленні.

У Держпродспоживслужбі зазначили, що крім київського дитячого танцювального колективу «Densfemili», учасники якого захворіли на харчове отруєння, на базі відпочинку перебуває також дитячий танцювальний колектив із Одеси (20 дітей та 3 дорослих).

Наразі від загальної кількості госпіталізованих в однієї дитини важкий перебіг хвороби, в 11 дітей – середній ступінь важкості, 3 дитини – з легким ступенем.

За результатами обстежень виявлено ще трьох хворих дітей, яких госпіталізували до інфекційного відділення Березанської центральної районної лікарні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 9 серпня, в курортному селищі Коблеве Миколаївської області госпіталізували 18 дітей віком 9-12 років із ознаками харчового отруєння.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ