Під стінами ізолятора зібралися активісти, які протестували проти вивезення утримуваних «торнадівців»

9 серпня у Лук’янівському СІЗО ввели план «Буря» через бунт бійців «Торнадо». Екс-комбата Руслана Онищенка та його поплічників намагалися розвезти по різних закладах тимчасового тримання. Однак, «торнадівці» та інші в’язні, озброєні молотками і ножами, забарикадувались у камерах. Про це повідомляє INSIDER.

Ув’язнені чинили опір правоохоронцям. На підкріплення приїхав спецназ Державної пенітенціарної служби. Під СІЗО зібралися й активісти, які протестували проти розділення утримуваних «торнадівців».

Gepostet von Стас Карпов am Donnerstag, 9. August 2018

Згодом стало відомо, що всередині ізолятора відбувся штурм блоку, який захопили «торнадівці» – щодо них застосували спецзасоби.

Таким чином, спецназ пенітенціарної служби зміг вивезти з Лук’янівського СІЗО засуджених за вбивства та зґвалтування екс-бійців батальйону «Торнадо».

З подвір’я ізолятора в оточенні нацгвардійців виїхали три вантажівки з ув’язненими. Прихильники екс-«торнадівців» спробували завадити виїзду автозаків із засудженими з території СІЗО, однак правоохоронці взяли автомобілі в оточення, що дозволило їм практично безперешкодно поїхати.

У процесі перевезення в’язнів сталися незначні сутички між їхніми прихильниками та правоохоронцями, у результаті постраждали кілька людей, зокрема і екс-депутат Юрій Кармазін.