Журналістів кілька годин не випускали з лісу озброєні охоронці

Співробітники охоронної фірми «Шторм», що охороняє маєтки кума президента РФ Владіміра Путіна Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко, протягом чотирьох годин тримали журналістів телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом» у лісі поблизу території державних дач «Будинку відпочинку «Пуща-Водиця». Про це повідомляє Bihus.Info.

20 березня двоє журналістів та оператор приїхали до Міністерського озера для зйомок епізодів сюжету квадрокоптером. Із повітря знімали територію державних дач, яка не є приватною власністю і розташована по сусідству з маєтком Медведчука, зйомка якого не проводилася.

Уже за 10 хвилин до знімальної групи під’їхали четверо чоловіків, які представилися працівниками охоронної фірми «Шторм». Компанія кілька років охороняє маєток Віктора Медведчука та Оксани Марченко в Пущі-Водиці, що неподалік.

За словами охоронців, журналісти «порушили приватний простір» Медведчука та Марченко. Також працівники «Шторму» заявили, що за наявною у них інформацією на Віктора Медведчука готують замах, тож журналісти можуть загрожувати його безпеці.

Озброєні охоронці не відпускали представників ЗМІ до приїзду поліції. Правоохоронці встановили, що для затримання журналістів немає підстав, і вони не вчиняли жодних порушень.

Охоронці зі «Шторму» не погодилися з цим та викликали підмогу, а відтак кілька годин силою та погрозами продовжили тримати знімальну групу, звинувачуючи в нібито порушенні законодавства. Журналісти змогли покинути територію лише після приїзду одразу трьох екіпажів поліції та слідчо-оперативної групи.

Протягом першої години на місце інциденту на автомобілі, що належить фірмі «Шторм», прибула знімальна група телеканалу «112», а іще за півгодини приїхала знімальна група телеканалу «NewsOne». Обидва канали нещодавно змінили власника і нині записані на соратника Медведчука Тараса Козака, фактичним власником вважають самого кума Путіна.

Обидві знімальні групи заявили журналістам «Наших грошей», що приїхали для зйомок сюжетів про нібито затримання злочинців, що загрожували безпеці Віктора Медведчука.

Читайте: Для миття туалетів інтелект не потрібен – дружина Медведчука про мовний закон