Молоток пролетів над головами спостерігачів і впав приблизно в двох метрах від двох припаркованих автомобілів СММ

Бойовик самопроголошеної «ДНР», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, пожбурив у спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ молоток. Про це йдеться в звіті Місії від 13 червня.

Інцидент стався, коли патруль СММ знаходився на блокпості незаконних збройних формувань в мікрорайоні Трудовське в Петровському районі Донецька (непідконтрольний уряду, 15 км на північний захід від центру міста).

«Чоловік в одязі військового типу, який, ймовірно, перебував в стані алкогольного сп’яніння, кинув молоток в напрямку членів патруля Місії. Молоток пролетів над головами спостерігачів і впав приблизно в двох метрах від двох припаркованих автомобілів СММ», – повідомили в ОБСЄ.

Після цього бойовик пішов, а інший його «колега» вибачився.

Спостерігачі СММ додають, що є також випадки перешкоджання їхній діяльності з боку озброєних формувань ОРДЛО. Зокрема, у звіті повідомляється, що коли представники ОБСЄ розмовляли з головним лікарем лікарні в н. п. Ровеньки в окупованому районі Луганської області, «адміністрація» цього лікувального закладу розпорядилася, щоби головлікар припинив спілкування з командою СММ, і заявила, що всі наступні візити спостерігачів в лікарню повинні бути узгоджені з озброєними формуваннями в Луганську.