Минулий тиждень виявився багатим на політичні дурощі. Якщо зазвичай наші можновладці тішать здебільшого мордобоями, то цього разу вашій увазі – «Ядрьон жетон» від Рабіновича, вокальні «таланти» Олежика Ляшка і українські дороги для Європи. Отож, InfA підготувала для вас свіжу підбірку бздурів вітчизняних можновладців.

5 місце

І нарешті до хороших новин! Українська компанія вперше виграла тендер на будівництво дороги в Європі. Ну як у Європі… у Молдові. За 85 кілометрів шляху Кишинів – Джурджулешти українська дорожня фірма «Автомагістраль-Південь» отримає 30 мільйонів євро.

4 місце

Скупий платить двічі. Суть цієї фрази демонструє влада Львова, яка закупила старі німецькі трамваї, однак зекономити не вийшло. «Хотіли як краще, а вийшло як завжди» – напевно, девіз наших посадовців. Виявилося, що трамваї не відповідають лініям міста і конструкціям зупинок. Простими словами, двері не відкриваються на зупинках. Цікаво, що тепер вигадають у Садового? Наприклад, можна запропонувати пасажирам вилазити через вікна. І головне, не забудьте підвищити ціни на проїзд! Бо такої послуги немає у жодному громадському транспорті світу.

3 місце

Лідер партії «За життя» Вадим Рабінович цього тижня вирішив позмагатися за звання головного блазня Києва. Пане Віталію, стережіться! Так, біля станції метро «Льва Толстого» влаштували справжню клоунаду – ведучий дивував публіку вульгарними жартами, а «фанатки» Рабіновича похилого віку кричали «У Клічка па восємь, у Рабіновіча па сємь!».

2 місце

Ну який рейтинг політичних дурощів без головного «радикала» країни, повелителя корів, заклинателя вил Олега Валерійовича Ляшка? Однак цього разу він не доїв корову і навіть нікого «скотинякою» не назвав. Тепер народний обранець вирішив показати свій вокальний «талант» і опублікував відео, де він виконує «Арію містера Ікс» російською у компанії колег-«радикалів». Чому відразу не «Владімірскій централ» або «Залатиє купала?».

Підкорюю нові вершини – заспівав арію містера Ікс. Не судіть суворо!

Gepostet von Олег Ляшко am Sonntag, 12. August 2018

1 місце

Ну не можуть наші політики без бійок! Що не нардеп – то Мухаммед Алі. Що не міністр – то Майк Тайсон. Цього разу бої без правил влаштували «радикал» Ігор Мосійчук і представник БПП Сергій Лещенко. Звісно, зовні вони не надто схожі на легендарних боксерів, однак кілька прийомів таки знають. Ба більше, схоже, Мосійчук вигадав власний – «хук дрючком».

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, і тут.