Головні артисти (в поганому сенсі) нашої країни пішли на канікули. Точніше, полетіли: хто на Мальдіви, а хто й по селах – роздавати гречку. Здавалось би, в українському політикумі має настати тиша, однак вітчизняна «еліта» продовжує штампувати конфузи й факапи. InfA підготувала чергову п’ятірку дурощів наших можновладців.

5 місце

Кабмін не втомлюється вражати своїми інноваціями. Цього разу Мережу потішила світлина надсучасного способу сортування сміття в уряді: картонні коробки з написами «скло», «папір», «пластик», а також обрізаний пластиковий бутель, куди «еліта» нації, яка типу вирішила піклуватися про екологію, складає використані батарейки та інші елементи живлення. А тобі таке снилося, Ілоне Маск?

Я вам покажу, що таке управління державою © або коли всі гроші пішли на дотації Косюку.

Gepostet von Sergii Ivanov am Mittwoch, 25. Juli 2018

 

4 місце

Ціна на воду виросте у всіх містах через підвищення вартості хлору. Отож, скоро ви зможете не заморочуватися з подарунками і просто приносити в гості пляшку-другу води. Повірте, ви не прогадаєте! Хіба не плюс? А ще, схоже, слід чекати нової заяви від великого економіста, міністра соцполітики Андрія Реви. Якщо раніше він вважав, що українці забагато їдять, то тепер заявить, що ми забагато води п’ємо, а це тепер розкіш!

3 місце

Покращення в дії! Нам же обіцяли люксову якість громадського транспорту після підвищення тарифів? Отримуйте і розпишіться! Акція: всього за 8 гривень ви отримуєте кросфіт-тренування на свіжому повітрі!

2 місце

Срібними призерами нашого рейтингу почесно стають учасники хресного ходу Московського патріархату. Ці «вічно легітимні» православні заробітчани находили за день аж по 200 гривень! Подейкують, що обіцяли їм по 2000, але згодилось і так, бо з арифметикою в московській церкві «на ти» хіба верхівка, яка таки вміє рахувати грошву. А загалом із лічбою сутужно. Інакше як пояснити, що, за їхніми словами, на хід прийшло 250 тисяч вірян (чи то пак, агентів Кремля), хоч насправді їх було близько 20 тисяч?

1 місце

І знову лідером п’ятірки дурощів стає один із головних клоунів країни, мер Києва (чи тепер Венеції?) пан Кличко. Знаходити виправдання усім своїм промахам – у цьому знайшов своє покликання залізний Віталік. Йому вдалося виправдати навіть «великий потоп» у столиці. Бачте, це «історична проблема». Цікаво, а пан Віталій уже побудував собі золотий ковчег?

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.