InfA пропонує своїм читачам свіжу добірку ляпів та курйозів «слуг народу» за минулий тиждень.

5 місце

Не завжди солодко живеться в Україні. Але Служба зовнішньої розвідки знає, як цьому зарадити й підсолодити життя українцям. Розвідники оголосили тендер на закупівлю… 12 тисяч шоколадок. А ще халви і зефіру. Чверть від запланованого обсягу солодощів планують купити в президентському «Рошені». Ну а як не поділитися з головним начальником! На всю цю цукрову вакханалію витратять якихось 150 тисяч державних гривень.

Проте це ще не всі закупи. Для депутатської їдальні, наприклад, придбали 575 кілограмів сала. І це при тому, що й так більшість «слуг народу» – хлопці ну дуже «в тілі». З іншого боку, менше шансів, що дехто таки зможе добігти й застрибнути до гелікоптера…

4 місце

В народі кажуть, «талант не проп’єш». Але нові часи – нові реалії. Тож тепер актуальніше звучить така мудрість: «Талант і у Верховній Раді не просидиш». У будь-якому разі, це стосується спікера Парубія, який намагався під час засідання парламенту зобразити в стилі Малевича Антикорупційний суд. Це диво підловив один із фотожурналістів. Йому вдалося сфотографувати момент, коли Голова Верховної Ради малює таємні геометричні фігури в той час, як парламент провалював одну за одною поправки до законопроекту про антикорупційний суд.

І знову незрозуміло: чому такі таланти протирають штани в Раді? Інакше кажучи, «з такими талантами – і на волі!». Непорядок!

3 місце

Яскрава особливість усіх ватажків самопроголошених псевдодержав – нестримний потяг до вихваляння. І якщо слухати байки «генералісимуса» Сані Захарчєнка вже піднабридло, то гучні реляції колишнього адмірала «ДНР» – це вже щось цікавеньке.

Павєл Губарєв – екс-ватажок невизнаної «республіки» – зворушливо повідав про своє подальше просування кар’єрними сходинками. Скажімо, ось зараз складає базу «Трибунал», куди потрапляють «українські карателі». Нічого не нагадує? Наприклад, наш «Миротворець», тільки навпаки? Ну а як  же без бодай дрібної, але крадіжки! Все за класичним рецептом: «Вкрав-випив-у тюрму».

Крім цього, за його словами, після відходу з «великої політики» він вирішив приділити увагу своєму «великому хазяйству» – медіахолдингу «Новороссия» та книзі «Факел Новороссии».

Судячи з того, яке у видатного «денеерівця» все «велике», і без психоаналітика напрошується діагноз. Але то ніц – «і тебе вилікуємо, і тебе…».

2 місце

За який такий гріх на Україну звалився Добкін-старший? Цей добродій укотре вирішив звернути на себе увагу й заявив, що віддасть полякам просто так два замки. Олеський і Підгорецький замок старший Допа вирішив подарувати Польщі. Мовляв, таких сусідів він поважає, а ми історичні споруди «вбиваємо». Кровні нащадки тих, хто їх збудував, приведуть замки до ладу – в цьому Допа впевнений.

Ну і смішно ж виглядає це лицемірство та наспівування дифірамбів! Особливо враховуючи, що в поляків братський настрій останнім часом щось впритул не помітно.

Втішає одне – Добкін не зможе цього зробити, поки до влади не прийде. А цього, сподіваємося, не станеться ніколи.

1 місце

Напевно, будь-якому українцю Юлія Володимирівна незабаром снитися буде. Заходиш на Ютуб відео або серіал улюблений подивитися – аж тут вона вилазить зі своїми розповідями про «новий курс». Уже й вулицею спокійно не пройдеш, щоби не побачити наше все на будь-яких рекламних носіях.

На протидію цій токсичній рекламі в Мережі виклали пародію на народну пісню «Я ж тебе підманула». Гумористичний мультиплікаційний кліп про бабу Юлю, яка «підманула народ», коротко нагадує про обіцянки, які вона давала, але не виконала.

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.