Якщо ви скучили за депутатськими боями без правил – підбірка політичних дурощів від InfA цього тижня точно для вас! Отож, фігуранти нового рейтингу ляпів наших можновладців – нардепи «легкої поведінки» Ігор Мосійчук і Сергій Шахов, а також урочисто відкритий туалет.

5 місце

У Херсоні цього тижня відбулася грандіозна «подія» – урочисте відкриття… туалету. Так, не протирайте очі, ви правильно прочитали. Звісно, без політиків і тут не посвятилося – відкриттю сприяв місцевий депутат і бізнесмен Валерій Боржков. Щоправда, не вистачало на цьому святі життя «головного відкривача країни» – Петра Олексійовича Порошенка, улюбленим хобі якого є перерізання червоних стрічок.

Торжественное открытие туалета, благодаря поддержке Валерия Боржкова, в облдрамтеатре.Как вам мероприятие?

Gepostet von Жить в Херсоне am Dienstag, 14. August 2018

Курйоз викликав шквал іронічних коментарів: «А чого стрічку перерізають? Треба було туалетний папір різати», «Олега Винніка для вовчиць запрошували? Чи хто з зірок виступав на відкритті?», «А де президент? Не рахується».

4 місце

Нардеп від «НФ» Олександр Кірш вивів спілкування із виборцями на новий рівень – погроз і лайки. Так, народний обранець пообіцяв чоловікові, який запитував про своє звернення, що «та скотина зранку здохне». Отож, якщо ви чекаєте на гречку перед виборами, то будьте готові й до такого, бо наші можновладці добре засвоїли: чорний піар – теж піар.

https://www.facebook.com/KyryloYakovlev/videos/1086778584805716/

3 місце

Укотре посміховиськом став очільник Миколаївської ОДА Олексій Савченко, який у своїй промові переплутав міфи з реальністю: чиновник-«інтелектуал» щиро вірить, що археологи можуть віднайти на території Миколаївщини Золоте руно часів Конана-варвара: «І взагалі те, що відбувалося у нас, це – не просто з тих часів, коли був Конан, про якого згадував Арнольд Шварценеґґер, а ще й багато-багато того, що ми можемо показати світові».

Голова Миколаївської області Олексій Савченко розповідає археологам про часи Конана-Варвара!!! (Ко́нан — персонаж творів американського письменника-фантаста Роберта Говарда).Коротше, походу Боженька не любить Україну.Просто іншого логічного роз’яснення за що це нам я не знаходжу))))

Gepostet von Vasyl Krutchak am Mittwoch, 15. August 2018

https://twitter.com/dfens3k/status/1030401826431160320?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1030401826431160320&ref_url=https%3A%2F%2F24tv.ua%2Fnaysmishnishi_memi_tizhnya_titanik_u_lvovi_komarovskiy_ribalit_z_putinim_ta_sidnitsi_kardashyan_n1017763

2 місце

Цього тижня естафету «Знайди найкраще виправдання потопу» у Віталіка Кличка перейняв мер Львова Андрій Садовий, який заявив, що «вода зійшла – лишилися болота». Дивно, що головний львівський ділок не вивів на вулиці ґондоли і не катав туристів за добрі гроші, адже після зливи місто Лева неабияк нагадувало Венецію.

1 місце

Нардеп-«радикал» Ігор Мосійчук активно готується до наступної сесії Верховної Ради, адже там без мордобоів і кроку не ступити. Інакше ніяк не пояснити, що він уже другий тиждень поспіль бере участь у бійках із колегами. Минулого разу костуром по голові отримав БППшник Сергій Лещенко, а цього тижня – спочатку самому Мосійчуку дісталося від Сергія Шахова, однак потім «радикал» огрів костуром і його.

и опять драка в прямом эфире Телеканал "ПРЯМИЙ"…

Gepostet von Антон Комаров am Donnerstag, 16. August 2018

Однієї бійки народним обранцям виявилося мало, тож після ефіру на ТБ вони влаштували цирк і в ліфті з криками «Ти сам проститутка!». Що ж, схоже, тепер їм можна сміливо давати звання «нардеп легкої поведінки».

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.