Останній тиждень літа виявився напрочуд гарячим для українського політикуму. Мережа кишить фотожабами про смерть ватажка «ДНР» у кафе «Сєпар» (ті, хто прибрав Захарченка, схоже, мають неабияке почуття гумору), однак за перше місце у рейтингу політичних дурощів від InfA запекло боролися головний «експерт» з української мови Микола Азаров і навіть інвалідний візок для Тимошенко.

5 місце

Українська політика, схоже, вже сидить у печінках навіть дітям. Так, у курйозну ситуацію в програмі наживо одного з телеканалів потрапив екс-міністр юстиції України Олександр Лавринович. Під час включення політика в кадрі несподівано з’явилася його онука і відволікала дідуся, поки той намагався серйозно відповідати на запитання телеведучого. Однак журналіст не витримав і розсміявся: «Неможливо просто слухати зараз про серйозні політичні речі, дивлячись на цю маленьку фею. Я не знаю, як ми далі будемо продовжувати ефір».

https://www.facebook.com/news112ua/videos/1036721813167329/

4 місце

Не встигли у Мережі насміятися над попереднім перлом очільника Миколаївської ОДА Олексія Савченка про «часи, коли був Конан, про якого згадував Арнольд Шварценеґґер», як він влаштував фотосесію у стилі «Конан-варвар: Повернення». Схоже, Савченко народився не у своєму сторіччі – так і манять його старі часи. І було б непогано, якби якесь диво його туди віднесло…

Конан-Варвар, возвращение. Смотрите уже этой осенью.#жити_по_новому

Gepostet von Andrey Lokhmatov am Samstag, 1. September 2018

Голова Миколаївської області Олексій Савченко розповідає археологам про часи Конана-Варвара!!! (Ко́нан — персонаж творів американського письменника-фантаста Роберта Говарда).Коротше, походу Боженька не любить Україну.Просто іншого логічного роз’яснення за що це нам я не знаходжу))))

Gepostet von Vasyl Krutchak am Mittwoch, 15. August 2018

3 місце

Чудесне зцілення лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко, виявляється, і досі не забули. У Миколаєві вирішили нагадати про це Юлі й привезли інвалідний візок на зустріч із нею, однак депутат Олег Кравець, як справжній джентльмен, вирішив не дозволити леді на височенних шпильках згадати її сумне минуле і відлупцював тростиною двох активістів. Чому б  і ні? Адже яка українська політика без мордобою!

2 місце

Автор легендарних «кравасісєй» і творець «азірівки» став експертом з української мови! Знову звучить як новина з паралельного виміру, але в РФ можливо все. Так, пропагандисти з телеканалу «Росія 1» для сюжету про українську мову запросили в якості «експерта» колишнього прем’єр-міністра України Миколу Азарова.

1 місце

Кінець літа приніс українцям купу сюрпризів. Не встигли ми відійти від новини про смерть одного з головних фанатів «русского міра» Кобзона, як у забігайлівці під красномовною назвою «Сєпар» підірвали ватажка терористів «ДНР», фарсового генералісімуса Алєксандра Захарченка. Слід віддати належне тим, хто обирав місце убивства – панове, у вас чудове почуття гумору! Мережа просто вибухнула фотожабами про те, скільки баянів уже порвали, святкуючи ці події, а Путіну тонко натякають про те, що він – наступний. Ну що ж, ваші слова – та Богу в вуха!

#цинічнідіалоги- А чулисьте, куме, шо Захарченко дуба врізав?- А шо сі стало?- Та на поминках за Кобзоном так убивався, так убивався, шо врешті – решт убився.

Gepostet von Денис Пашанін am Freitag, 31. August 2018

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.