Останній тиждень вересня видався досить рясним на політичні бздури: Кличка вкусив Черновецький і той почав співати, в Києві встановили пам’ятник руці Аватара, а Клімкін дав хропака просто під час виступу Порошенка. Про це та інше читайте у новій добірці дурощів від видання InfA.

5 місце

Політична реклама вже давно сидить у печінках українцям, однак інколи вона може неабияк потішити. От ви бачили, як Вілкул лізе з Тарути? Сама така «інсталяція» прикрасила біґборд у Лисичанську. Журналіст Денис Казанський запропонував зрізати його і віддати у музей української політики, якби такий був. А у коментарях до фото з «вілкулотарутою» користувачі зауважили, що давненько не бачили реклами з Наталкою Королевською і її фантастичними обіцянками про зарплати в 15 тисяч євро. Хоча депутатів-фантастів нам і без неї вистачає…

4 місце

З екс-очільника ДФС Романа Насірова зняли електронний браслет – «Доббі вільний», цирк наближається до кінця. Ну що поробиш, коли в української політики традиції такі, – накрасти на кілька життів уперед, посидіти для годиться пару тижнів у СІЗО, занедужати на всі можливі хвороби одразу– і трохи згодом вийти на волю! Однак є у Насірова і власна фішка, чи то пак, оберіг – картата ковдра. Отож, українці гуртом радіють за цього добродія, адже хоч і викинув на заставу шалені гроші, та має чим зігрітися.

Ведучий «Прямого» з нагоди зняття електронного браслета з Насірова зробив йому подарунок – нову ковдру. Ба більше, запропонував круту ідею для бізнесу: знайти оригінал ковдри, розпустити по ниточках і продавати українським чиновникам як обереги від правоохоронних органів.

3 місце

Льоня Черновецький, схоже, непомітно вкусив Віталіка нашого Кличка. Інакше ніяк не пояснити, чому раптом нинішній мер столиці почав співати та дринькати на гітарі. Сам Кличко розтлумачив, що готується до шоу талантів з нагоди відкриття в Україні 56-го конгресу Всесвітньої боксерської ради (WBC). Ну нема більше чим зайнятися меру міста з ідеальними дорогами, гарячою водою у кожній квартирі й переповненим бюджетом!

Друзі! Київ готується приймати велику спортивну подію. Вже першого жовтня відбудеться урочисте відкриття 56-го конгресу Всесвітньої боксерської ради (WBC), який в Україні відбудеться вперше. Під час конгресу заплановані не тільки робочі заходи. А й зустрічі з шанувальниками боксу, візит в дитячий будинок, автограф-сесія зірок, благодійний аукціон. Також ми готуємося до шоу талантів-:))). Мені, наприклад, випало з президентом WBC Маурісіо Сулейманом виконати один із світових хітів. Готуюся! Сьогодні зранку, перед засіданням Київради, була моя друга репетиція-:)))

Gepostet von Віталій Кличко am Donnerstag, 27. September 2018

2 місце

У промовах пана Порошенка зазвичай чуємо одне й те саме: «Війна скоро закінчиться», «Я не їздив на Мальдіви», «Який бізнес в Росії, ви шо?!». От очільник МЗС Павло Клімкін і вирішив, що ніц нового не почує у черговому спічі глави держави, та солоденько собі покуняв просто під час виступу шефа на Генасамблеї ООН. Схоже, замість казок на ніч дітям тепер можна вмикати записи промов Петра Олексійовича – діє наповал!

1 місце

Хотіли як краще, а вийшло як завжди. За таким принципом працюють Віталій Кличко і Ко, бо навіть новий пам’ятник, встановлений навпроти столичного Бессарабського ринку, викликав масове глузування. У міській адміністрації запевнили, що інсталяція стоятиме тимчасово, однак це не зупинило хвилю кепкувань. Більшість переконана, що синя рука символізує колір тіла киян, які посеред осені сидять без гарячої води.

"Рука це лише частина майбутньої скульптурної композиції під назвою" Комунальний фейспалм "- прокоментував своє творіння румунський скульптор.

Gepostet von Olena Grozovska am Donnerstag, 27. September 2018

нічо ви в пам'ятниках не шарите!

Gepostet von Процишин Богдан am Freitag, 28. September 2018

✋ Вікторина: що символізує новий київський арт-об‘єкт, який встановлено на місці «безславно почившего» Леніна❓а)…

Gepostet von Iegor Shumikhin am Donnerstag, 27. September 2018

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.