Минулого тижня воєнний стан, звісно ж, затьмарив геть усі новини, тож цілком імовірно, що ви пропустили, як заступник міністра Гримчак ледь не начистив пику нардепу Мураєву, як в Україні «офіційно закінчилася сіль», а експрес до «Борисполя» зламався наступного дня після пафосного відкриття. Про ці та інші дурощі читайте у новій добірці видання InfA!

5 місце

Українці діляться на дві групи: ті, хто підтримує «євробляхерів», і хто їх терпіти не може після блокування доріг. Але усі цього тижня добряче покепкували з власників авто на єврономерах. І якби не епопея навколо воєнного стану, саме ця тема претендувала би на сюжет для дешевенького серіалу. Так чи інакше, темою для мемів «євробляхери» точно стали.

Дехто вважає, що на вогнищі від паління шин, яке влаштували «євробляхери», можна було б посмажити нічогенький шашлик.

4 місце

В ефірі одного з українських телеканалів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юрій Гримчак ледь не начистив пику екс-«регіоналу» Євгену Мураєву. Звісно, хотілось би прибрати «ледь», але маємо, що маємо…

Після слів Мураєва про те, що Росія «більше за всіх не була зацікавлена у конфлікті в Азовському морі» Гримчак охрестив його «малоросом». У відповідь екс-«регіонал» сказав: «Малорос – це ви, а я – українець». Овва, Мураєв – українець! Казка року якась.

3 місце

Крилатий вислів «Послухай жінку і зроби навпаки» відтепер можна використовувати і щодо нашої влади: «Подивись, що піарить Порошенко, і не їдь на експресі до «Борисполя». Розрекламований «на всі гроші» потяг зламався…. наступного ж дня після запуску. Як тобі таке, Ілоне Маск? :)

Цікаво, що вранці того дня очільник «Укрзалізниці» Євген Кравцов написав у Facebook: «Якщо збираєтесь в аеропорт, то їхати треба лише «Kyiv Boryspil Express». Пане Кравцов, це такий дурнуватий розіграш від влади?

Сніжитиме весь день. Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia працює у штатному режимі. Є порада: якщо збираєтесь в аеропорт -…

Gepostet von Євген Кравцов am Samstag, 1. Dezember 2018

Бідолашним пасажирам, певно, сервіс не дуже сподобався, бо дехто вистрибнув із потяга і по снігу пішов геть, тягнучи валізи.

Kyiv Boryspil Express зламався на другий же день після запуску. Дюди вистрибують з потягу, щоб встигнути на свій рейс.

Kyiv Boryspil Express зламався на другий же день після запуску. Люди вистрибують з потягу, щоб встигнути на свій рейс.

Gepostet von Типичный Киев am Samstag, 1. Dezember 2018

2 місце

«В Україні офіційно закінчилася сіль», а «міліція переходить на посилений режим служби». Принаймні таке поширює кремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва, яка цього тижня стала чи не головною героїнею фотожаб українців. Дякуємо! Бо якщо справді сміх подовжує життя, то завдяки вам, дорогенька, українці переживуть росіян.

Комплект для паніки

Gepostet von Баба і кіт am Dienstag, 27. November 2018

Gepostet von Баба і кіт am Mittwoch, 28. November 2018

Твоє обличчя, коли ввели воєнний стан, а ти при солі

Gepostet von Баба і кіт am Donnerstag, 29. November 2018

1 місце

На початку тижня українці стежили за подіями щодо воєнного стану, немов за бразильськими серіалами. А народні обранці лише підливали олії у вогонь – ну не можуть вони спокійно ухвалювати закони, не їхнє це! Хоча, порівняно з деякими знаменитими мордобоями у ВРУ, рішення щодо воєнного стану ухвалили ще спокійно – лише трохи потерлися одне об одного біля трибуни.

Тим часом у Мережі влаштували справжнє змагання на найкращу фотожабу. Здавалося б, така серйозна тема, які жарти?! Але у нашій країні без гумору довго не протягнеш… Особливо тішаться мешканці тих областей, де не запровадили воєнний стан.

Ну что, съели!? ;) :)

Gepostet von Андрей Кудабеков am Montag, 26. November 2018

Традиційно відзначився Олег Ляшко, який з іншими «радикалами»  заблокував трибуну на початку засідання і вимагав перерву.

Не чути що скандує радикальна партія з трибуни: пе-ре-р-ва чи дай-мі-ль-йон?

Gepostet von Mykhailo Tkach am Montag, 26. November 2018

На ситуацію в Україні, звісно, відреагували і в Європі.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.