Українські можновладці на новорічні свята зрадили своїм звичкам і замість Мальдівів або Сейшел святкували… у Карпатах. Піар напередодні виборів – святе діло! Однак є і дещо незмінне у вітчизняному політикумі – дурощі нашої «еліти». Тож вашій увазі – добірка чергових курйозів, підготовлена журналістами видання InfA.

5 місце

Корупція – невід’ємна частина України. Але є у наших хабарників і одна хороша якість – неабияка креативність. Бо вигадувати казки про дорогезні годинники в якості подарунка від Святого Миколая або Lexus від сторічної тещі – то ще треба вміти.

Цього тижня усіх переплюнув прикордонник із Закарпаття, який намагався свій хабар у 200 доларів… з’їсти. Може, краще тепер давати хабарі прикордонникам ковбасою і батоном? Бо бідолашному, певно, не вистачає зарплати на їжу.  

4 місце

У Верховну Раду доставили їжу з McDonald’s із нецензурним словом на упаковці. Тролінґ найвищого рівня.

«У ВРУ працюють не лише нардепи, але й прості юні стафери, які люблять часом у тяжкий робочий день «погрішити» нездоровою їжею. Так от, дорогі Glovo або McDonald’s, якщо це криптичне послання було спрямоване на якихось конкретних працівників Ради, то ви скажіть, хоч у бурґери не наплювали?» – зазначила співробітниця апарату ВРУ Меланія Подоляк.

Щоправда, у компанії з доставки стверджують, що це прикра випадковість. Однак якщо це так, то вищі сили мають чудове почуття гумору!

3 місце

Володимир Зеленський за кількістю, так би мовити, креативу скоро випередить навіть Кличка та Ляшка. Українці ще не встигли забути його «президентське» привітання з Новим роком на «1+1», аж тут він зробив черговий крок у політичне багно і запропонував написати його виборчу програму… народу!

Якщо подивитися, що йому пропонують, то через пару рочків українцям заздритимуть найбагатші шейхи ОАЕ. Наприклад, долари роздаватимуть усім безоплатно, гривню прирівняють до євро і долара за курсом 1:1, а всім самотнім жінкам видадуть по чоловіку (особливо самотнім – по двоє).

https://www.instagram.com/p/BsXxR8cFe-h/?utm_source=ig_embed

2 місце

Скромність точно не притаманна нашим політикам. Це яскраво засвідчив головний «радикал» країни, повелитель корів Олег Валерійович Ляшко, порівнявши себе з Ісусом Христом.

Нардепа запитали, чому за чотири роки його фракцію у парламенті залишили (або були виключені з неї) четверо депутатів, на що Ляшко «скромно» відповів: «І в Ісуса Христа були проблеми з підбором команди – давайте згадаємо Іуду Іскаріота».

Чесно кажучи, зважаючи на постійні побрехеньки пана Олега, роль Іуди чудово підходить йому самому…

1 місце

В Україні набули чинності зміни до Кримінального кодексу, покликані вирішити проблему сексуального насильства в шлюбі.

Мету заявлено шляхетну. А от методи промоції закону – такі собі. Тож українці почали масово кепкувати над новою ініціативою наших можновладців у Мережі.

А как схематически зарисовать новый "закон о сексе" с "доверенностью" и можно ли "доверенность" на кого-то оставить, ну , в случае чего?!

Gepostet von Marina Tulush am Freitag, 11. Januar 2019

https://www.facebook.com/angelina.zhuravskaya.1/posts/2896475370378722

Gepostet von Dmitry Kovalenko am Freitag, 11. Januar 2019

Для тих, хто тепер побоюється загриміти до цюпи, адвокат Євген Мірошников склав «Акт згоди на проникнення в іншу живу людину».

Попередні дурощі: туттуттуттут,туттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.