Українські можновладці на новорічні свята зрадили своїм звичкам і замість Мальдівів або Сейшел святкували… у Карпатах. Піар напередодні виборів – святе діло! Однак є і дещо незмінне у вітчизняному політикумі – дурощі нашої «еліти». Тож вашій увазі – добірка чергових курйозів, підготовлена журналістами видання InfA.

5 місце

Корупція – невід’ємна частина України. Але є у наших хабарників і одна хороша якість – неабияка креативність. Бо вигадувати казки про дорогезні годинники в якості подарунка від Святого Миколая або Lexus від сторічної тещі – то ще треба вміти.

Цього тижня усіх переплюнув прикордонник із Закарпаття, який намагався свій хабар у 200 доларів… з’їсти. Може, краще тепер давати хабарі прикордонникам ковбасою і батоном? Бо бідолашному, певно, не вистачає зарплати на їжу.  

4 місце

У Верховну Раду доставили їжу з McDonald’s із нецензурним словом на упаковці. Тролінґ найвищого рівня.

«У ВРУ працюють не лише нардепи, але й прості юні стафери, які люблять часом у тяжкий робочий день «погрішити» нездоровою їжею. Так от, дорогі Glovo або McDonald’s, якщо це криптичне послання було спрямоване на якихось конкретних працівників Ради, то ви скажіть, хоч у бурґери не наплювали?» – зазначила співробітниця апарату ВРУ Меланія Подоляк.

Щоправда, у компанії з доставки стверджують, що це прикра випадковість. Однак якщо це так, то вищі сили мають чудове почуття гумору!

3 місце

Володимир Зеленський за кількістю, так би мовити, креативу скоро випередить навіть Кличка та Ляшка. Українці ще не встигли забути його «президентське» привітання з Новим роком на «1+1», аж тут він зробив черговий крок у політичне багно і запропонував написати його виборчу програму… народу!

Якщо подивитися, що йому пропонують, то через пару рочків українцям заздритимуть найбагатші шейхи ОАЕ. Наприклад, долари роздаватимуть усім безоплатно, гривню прирівняють до євро і долара за курсом 1:1, а всім самотнім жінкам видадуть по чоловіку (особливо самотнім – по двоє).

https://www.instagram.com/p/BsXxR8cFe-h/?utm_source=ig_embed

2 місце

Скромність точно не притаманна нашим політикам. Це яскраво засвідчив головний «радикал» країни, повелитель корів Олег Валерійович Ляшко, порівнявши себе з Ісусом Христом.

Нардепа запитали, чому за чотири роки його фракцію у парламенті залишили (або були виключені з неї) четверо депутатів, на що Ляшко «скромно» відповів: «І в Ісуса Христа були проблеми з підбором команди – давайте згадаємо Іуду Іскаріота».

Чесно кажучи, зважаючи на постійні побрехеньки пана Олега, роль Іуди чудово підходить йому самому…

1 місце

В Україні набули чинності зміни до Кримінального кодексу, покликані вирішити проблему сексуального насильства в шлюбі.

Мету заявлено шляхетну. А от методи промоції закону – такі собі. Тож українці почали масово кепкувати над новою ініціативою наших можновладців у Мережі.

А как схематически зарисовать новый "закон о сексе" с "доверенностью" и можно ли "доверенность" на кого-то оставить, ну , в случае чего?!

Gepostet von Marina Tulush am Freitag, 11. Januar 2019

Доброе утро, друзья! Ну что, сегодня вступил в силу так называемый закон о сексе! Если у кого-то на вечер пикантные планы – не забудьте взять расписку 😉😁🙈

Gepostet von Ангелина Журавская am Donnerstag, 10. Januar 2019

Gepostet von Dmitry Kovalenko am Freitag, 11. Januar 2019

Для тих, хто тепер побоюється загриміти до цюпи, адвокат Євген Мірошников склав «Акт згоди на проникнення в іншу живу людину».

Попередні дурощі: туттуттуттут,туттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.