Українські політики активізувалися після новорічних свят, тож конкуренція за місце у добірці дурощів від видання InfA цього тижня була напрочуд високою. У нинішньому рейтингу до ваших послуг – екзорцист Парубій, клоун Гончаренко та участь України у найпопулярнішому нині флешмобі #10yearsChallenge!

5 місце

Пан Насіров затято бореться з Віталієм Кличком та Олегом Ляшком за першість в антирейтингах політичних дурощів. Напевно, спіймав зіркову хворобу. Бачте, мало йому популярності картатої ковдри, так він іще й у президенти намилився. Щоб про ковдру знала не тільки Україна, а весь світ?

4 місце

«Президент Петро Порошенко починає день з молитви, завішав кабінет і спальню іконами, а на грудях має цілу жменю хрестиків». Подібні заголовки скоро можуть заполонити ЗМІ, судячи з поведінки глави держави останнім часом. Один Томос-тур чого вартує…

Під час візиту до Черкас Петро Олексійович видав черговий релігійний «шедевр». Один з активістів російською запитав його, коли він боротиметься з корупцією. Порошенко проігнорував це запитання, однак хтось із місцевих мешканців наголосив, що корупція – це ракова пухлина, і запитав, коли до Президента можна потрапити на прийом.

«Господь Вас попустить! Ми зараз з іншою метою тут. Бачите, прислали людину, яка навіть українську мову не вивчила. Ось ці всі москальські провокатори, вони нас тут зараз намагаються розколоти!» – заявив ображений глава держави.

Нова геніальна порада для українських можновладців – на будь-які незручні запитання відповідайте, «Господь попустить!» і перехрестіть опонента тричі. В ідеалі – носіть із собою святу водичку.

Це не анекдот! Реальний діалог Порошенка з громадянином:Г: ПЕТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ, коли з корупцією будете боротись?Порошенко: Сходіть до церкви, помоліться, бо ви не віруюча людина. Господь вас попустить…Таки не на ту посаду балотується громадянин Порошенко. Мабуть Епіфанію вже час хвилюватись за своє крісло…

Gepostet von Олександр Аронець am Freitag, 18. Januar 2019

3 місце

Нардеп від БПП Олексій Гончаренко спробував виконати свою обіцянку прийти на телеефір у костюмі клоуна, якщо Володимир Зеленський піде у президенти. Щоправда, виявилося, що Гончаренко не розуміє різниці між клоуном і коміком, тож заявився на ТБ в образі… Чарлі Чапліна.

В принципі, нічого нового не відбулося – обіцянки для наших політиків завжди були цяцянками. А може, Гончаренко побоявся отримати від Зеленського в пику, якщо забере в нього образ головного клоуна країни?

2 місце

Спікер ВРУ Андрій Парубій став головним екзорцистом парламенту, вигнавши «опоблоківця» Вадима Новинського з президії з криком «Відійди від мене, нечисть!». Вуста спікера істину говорять! Щоправда, в ідеалі він мав би зарядити срібну кулю Новинському в лоба або осикового кілка в серце, але і так непогано.

1 місце

Мережа просто переповнена фото в рамках флешмобу #10yearsChallenge – люди порівнюють, як вони виглядають сьогодні і 10 років тому. Однак Україна довела, що флешмоб стосується не тільки зовнішності, адже за останню декаду у нас в країні відбулися фундаментальні зміни.

Знаю кто во флешмобе #10yearschallenge учавствовать не будет. ггг

Gepostet von Анатолий Остапенко am Donnerstag, 17. Januar 2019

#10yearsChallenge. 2009 vs 2019. Як швидко пролетів час.

Gepostet von Ostap Yarysh am Donnerstag, 17. Januar 2019

Однак знайшлися і беззмінні речі. Наприклад, вигляд недобудованого мосту в Києві 2009 року і сьогодні мало чим відрізняється. Ось вона – омріяна багатьма стабільність!..

#10yearchallenge

Gepostet von Киев Сити am Donnerstag, 17. Januar 2019

Попередні дурощі: тут,туттуттуттут,туттуттуттуттуттуттуттут і тут.