Українські політики потроху еволюціонують. Принаймні якщо раніше «жінка третього тисячоліття» Ірина Луценко волала в Раді «Олєг, винєсі козла!», то цього тижня ця дама обмежилася простим «Бляяяяха!», та ще й додала «Вибачте, будь ласка!». А ось нардеп Сергій Шахов замість того, щоб заїхати в пику Насірову, просто покропив його водичкою. Про леді і джентльменів нашого політикуму – в новій добірці дурощів від видання InfA.

5 місце

«Фантазер – ти мене називала…» – співає, напевно, Олег Ляшко дружині. Креативні казки про сильну економіку, табуни корів і смачну земельку усі вже чули, тож нардеп-«радикал» вигадав іншу. Каже, за його «ляшкобусом» стежило авто пивоварного концерну «Сан ІнБев-Україна» на замовлення цілого «Блоку Петра Порошенка», а причетний до цього «бенефіціар» корпорації Андрій Мацола.

Усе б нічого, але Мацола є власником Першої приватної броварні, яка є конкурентом «Сан ІнБев-Україна». Тож Олег Валерійович не вигадав нічого кращого, як просто видалити свій пост. Ну що ж, чекаємо на нові казки. Вони точно ще будуть…

Сьогодні несподіванно побачив, що мене тегнув у своїй новині у фейсбуці відомий український політик та кандидат у…

Gepostet von Андрій Мацола am Samstag, 9. Februar 2019

4 місце

Один із «радикалів», Ігор Мосійчук, через суд домігся заборони Уляні Супрун виконувати обов’язки очільниці Мінздоху. Тепер у Мережі хочуть заборонити й самого Мосійчука.

Адмінсуд за нашим позовом заборонив Уляні Супрун виконувати обов‘язки глави МОЗ. Життя і здоров’я українців – найвища цінність. За це і боремся!

Gepostet von Олег Ляшко am Dienstag, 5. Februar 2019

Мосійчук довго не думав і назвав критиків «порохоботами», однак пізніше видалив допис.

А таку саму заборону як для Супрун для Ляшка можна отримати?

Gepostet von Mykhailo Tkach am Dienstag, 5. Februar 2019

Ігор Мосійчук в Лубни можете більш не приїжать.

Gepostet von Natalia Panchenko am Dienstag, 5. Februar 2019

Нардепу пригадали його старі грішки, наприклад, хабар (є таке припущення…) майже у півмільйона гривень.

І ці люди забороняють нам ковирятися у носі.

Gepostet von Myroslav Hai am Dienstag, 5. Februar 2019

Дісталося і суду, який ухвалив рішення щодо пані Супрун. Виявилося, що в цьому ж суді раніше поновили на посаді самого Романа Насірова. Здається, тамтешні «слуги Феміди» ухвалюють рішення, граючи в «камінь-ножиці-папір»: цього поновити, цього відсторонити. Ну або підкидають монетку… теж варіант.

Іменем України:✔ Романа Насірова повернути на посаду керівника Державної фіскальної cлужби✔ Уляні Супрун заборонити…

Gepostet von Центр Протидії Корупції am Dienstag, 5. Februar 2019

3 місце

Виявляється, наші політики знають іще один метод розв’язання конфліктів з опонентами, крім бійок. Можна просто облити суперника водичкою зі склянки. Це вам лайфхак від нардепа Сергія Шахова, який здійснив мрію багатьох українців і окропив водою (сподіваємося, святою) екс-очільника ДФС, кандидата у президенти Романа Насірова. Мовляв, «освіжися, Ромцю!»

Хтозна, можливо, такими темпами від бійок і обливань ми поступово дійдемо до мирного вирішення конфліктів. Років через 100 так точно.

2 місце

«Лєгітімний» Віктор Янукович і в Мордорі не перестає видавати перли. Цього тижня він влаштував прес-конференцію, на якій чесно зізнався, що його «кинули, як лоха», похизувався, що вільно пересувається територією Росії та «не перебуває в жодних баНках Інтерполу», а також зізнався, як отримав травму: «Водичка залетіла на корт, я послизнувся і впав».

В принципі, це все, що вам потрібно знати про прес-конференцію «гаранта». Тільки ось цікаво, промову йому писали за сценарієм «Діамантової руки»? Бо дуже вже нагадує «отямився – гіпс!..».

Яник підмолодився – фейс ботоксом наколов та губки бантіком надув..Прям няшка путінська став

Gepostet von Любов Борисівна Шмирхльова am Mittwoch, 6. Februar 2019

1 місце

Дружина Генпрокурора Ірина Луценко не перестає доводити, що заслужено отримала нагороду «Жінка третього тисячоліття». Бо щоб так витончено висловлюватися – то треба бути справжньою леді. Так, мадам Луценко переплутала тези доповідей і почала плести не те, що треба (пам’ять дівоча, що поробиш). Джентльмен Андрій Парубій натякнув їй, мовляв, Іринко, дурню кажеш. На що леді відповіла: «Бляяяяха! Вибачте, будь ласка». Ну які ж витончені манери, ти ба! «Вибачте»… Ось вона – пані «Будьласка» нашого політикуму.

Попередні дурощі: тут,туттут,тут,туттуттуттут,туттуттуттуттут і тут.