Населення України може стрімко зменшитися – так сильно чубляться порохоботи і Зе-фани. Бідолашний преЗедент Володимир Зеленський так втомився, що на пару днів чкурнув у Туреччину посмажити шашличок (святе діло на Великдень), як його закидали камінням. Інші ж переконані, що Мальдіви Петра Олексійовича складно переплюнути. Однак не святі горщики ліплять, і дурощі творять не тільки найвищі чини. У новій добірці від InfA також – повернення «вічно лєгітімного», паски замість «кулічіков» і несмачні поради від нардепа Барни.

5 місце

З огляду на деякі вчинки народного обранця Олега Барни, ідея про обов’язкову перевірку депутатів у психіатра видається вкрай необхідністю. Бо жодна притомна людина, яка перебуває на держпосаді, не порадить власному народу «їсти лайно».

Щоправда, є й інше пояснення – нахабність «80-го рівня», притаманна низці «обраних». Залишається сподівається, що пана Барну в одному з елітних ресторанів нагодують тим, що він сам порадив.

Інколи, щоб навчити нікчем цінувати добро, потрібно заставити їх наїстися ЗЕлайно. А ще краще, коли вони самі наїдятьсяСмачного!

Gepostet von Oleg Barna am Dienstag, 23. April 2019

4 місце

«Вічно лєгітімний» Янукович сподівається повернутися в Україну після інавгурації Зеленського.

Так бідолашний хоче повернутися на землі неньки, що підлизується до Зе-команди з усіх сил богатирських! Каже, «хоче вклонитися українському народу за усвідомлений вибір». Щоправда, у штабі Зеленського таким фанатам не дуже раді – заявили, що «обійдуться без такої підтримки». Якщо без евфемізмів – «у гробу ми вас бачили, Вікторе Федоровичу».

"Лєгітімний" дуже хоче додому. Вже привітав Зеленського з президентством, а своє перебування в РФ вважає тимчасовим і…

Gepostet von Хріновини am Mittwoch, 24. April 2019

3 місце

Цей тиждень видався воістину унікальним, адже нардепи ухвалили дійсно потрібне державі рішення, яким підтримали українську мову, а не черговий закон для підлизування п’ятої точки олігархів.

Це потягнуло за собою іще низку унікальних подій – ми вперше законно смакували пасками замість «кулічєй», а соцмережі вибухнули позитивними жартами замість традиційних сварок до сьомого поту.

Gepostet von Меми на актуальні теми am Donnerstag, 25. April 2019

не думала, що колись це напишу)))Але дякую всім депутато-котикам, з якими я навіть встигла запекло розісратися)))…

Gepostet von Татуся Бо am Donnerstag, 25. April 2019

https://twitter.com/UaArtem/status/1121339059337670656?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1121339059337670656&ref_url=https%3A%2F%2Ftsn.ua%2Ftsikavinki%2Fne-yazyk-a-mova-reakciya-socmerezh-na-uhvalennya-zakonu-pro-ukrayinsku-movu-1336011.html

Мовний патруль вже на вулицях. Виловлюють тих, хто каже «на протязі» і «разОм» та відправляють до професора Пономарева.

Gepostet von Ivan Marunych am Donnerstag, 25. April 2019

На вулиці виходить мовний патруль. – Ihre Papiere, Bitte!Лунають постріли.

Gepostet von Anton Hodza am Donnerstag, 25. April 2019

Якщо Зе надумає скасовувати мовний закон, то він риЗЕкує стати першим президентом, якого скинуть ще до інавгурації. ))))

Gepostet von Dmytro Lykhoviy am Donnerstag, 25. April 2019

За новим законом про мову

Gepostet von Баба і кіт am Donnerstag, 25. April 2019

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2023569277765127&set=a.203061379815935&type=3

А закон про мову "прийняли" чи "ухвалили"? Ваші варіанти?

Gepostet von Volodymyr Verbyany am Donnerstag, 25. April 2019

2 місце

Зеленський приніс в Україну нову епоху – постійні відосики в соцмережах від президента. В одному з таких роликів він поскаржився, що «хтось ховає булаву» від нього, бо ЦВК затягує з офіційним оголошенням результатів виборів.

Що ж… як сказав би наш колишній, «булава – так булава!».

Все буде добре на 100%. Усіх з прийдешнім святом Великодня!

Gepostet von Володимир Зеленський am Donnerstag, 25. April 2019

Зеленський бідкається, що ЦВК не оголошує його переможцем. А ЦВК – розводить руками: адже майбутньому президенту непогано було б знати, що для цього потрібні оригінали всіх протоколів з мокрими печатками.

Gepostet von Баба і кіт am Donnerstag, 25. April 2019

Gepostet von Баба і кіт am Donnerstag, 25. April 2019

майте совість

Gepostet von Баба і кіт am Freitag, 26. April 2019

1 місце

Зе-президент днями чкурнув до Туреччини. Ні, не налагоджувати міжнародні відносини, а на дитячий фестиваль «Весело». Звісно, з Мальдівами Порошенка мало що порівняється, але така поїздка у річницю Чорнобильської катастрофи українцям не прийшлася до смаку…

Домовлялись бути відкритими. Так ось. Вилітаємо до Туреччини. Відвожу дітей на щорічний фестиваль «Весело». А сам за 2…

Gepostet von Володимир Зеленський am Donnerstag, 25. April 2019

Gepostet von Баба і кіт am Freitag, 26. April 2019

Про всяк випадок наш новий лідер вирішив освоїти нову професію і посмажити шашличок. А що? Президенту будь-які навички можуть знадобитися.

Попередні дурощі: тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,тут,туттут,тут і тут.