Що не тиждень – то черговий привід посміятися з дивовижної неадекватності «слуг народу». InfA підготувала чергову п’ятірку дурощів вітчизняних чиновників і посадовців.

5 місце

Мудрість наших чиновників можна сформулювати приблизно так: «Не наколядував на Рейндж Ровер – погано працюєш». Але є й такі, хто не ставить собі за мету «наколядувати» на розкішну іномарку – такі працюють заради… дачі в Конча-Заспі. ))

Чиновники Південно-Західної залізниці розтринькали 20 мільйонів при закупівлі неякісних запчастин. За висновками фахівців, використання неякісних деталей могло призвести до передчасного виходу їх із ладу та спричинити людські жертви, завдати багатомільйонних збитків на об’єктах критичної інфраструктури.  Зараз це все добро вилучили й наклали на нього арешт.

У свою чергу, можна побажати нашим спритним розумникам замість дорогої автівки люкс-класу Деу Ланос із несправними гальмами.

4 місце

Авторська дієта від Савченко, або Недозалізна леді знову голодує.

Цього тижня суд продовжив арешт для Надії Савченко ще на два місяці. Розтягнули ухвалення рішення аж на чотири дні. На засіданні розпочався ще той цирк: суд спочатку призначив Наді безкоштовного державного захисника, потім невідомо звідки з’явився спочатку один приватний адвокат, відтак іще кілька адвокатів.

Звісно ж, Савченко дуже обурило рішення продовжити арешт. Тож вона нічого іншого не вигадала, як знову голодувати, та ще й безстроково. Цитата: «Такого свавілля не бачила навіть в російському суді!».

Може, готує фігуру для нової сукні?

3 місце

Чудес у світі насправді не сім, як багато хто гадає, а принаймні вісім. На статус восьмого чуда сміливо може претендувати такий феномен, як дитина вітчизняного чиновника, задля якої порушать будь-які закони. Синочок Авакова – один із таких.

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури закрив справу щодо сина міністра внутрішніх справ про розкрадання державних коштів. Це підтвердив очільник САП Назар Холодницький. За словами високопосадовця, це було рішення старшого групи прокурорів.

Ну і невже хтось міг повірити в те, що дійсно нащадку самого Авакова може щось світити? А ось панові Авакову-старшому зараз було би дуже доречно йти в народ і проповідувати, вигукуючи: «Це чудо, справжнє чудо!..».

2 місце

Хтось може вважати, що за успішними «слугами народу» стоять не лише політологи та піарники, а ще й усілякі гадалки/екстрасенси. І поки вони працюють у тіні, усій Раді показала свої пророчі здібності пані Геращенко. Вона заявила, що знає і буквально відчуває, як депутатську недоторканність буде знято вже цього тижня. А ще буквально в четвер пан Герасимов разом із «жінкою третього тисячоліття» клялися, що «БПП» на поряд із цим парламентом і голосувати не сяде!

1 місце

Уже добряче призабутий політпроект «Укроп» нагадав про себе минулого тижня так, що ліпше би й геть не було його. Бо взяли вони до себе такого неврівноваженого суб’єкта, як Микола Пасальський. Цей добродій взяв і побив жінку на вулиці.

У відповідь на зауваження про те, що варто взяти на повідок пітбуля (зауважимо, далеко не болонка!) нещасна жінка дістала струс мозку й забій та два дні провела в лікарні. І зауважте: лихо таки прийшло не звідти, звідки його чекала жертва – бійцівський пес виявився не таким небезпечним лиходієм, як його власник.

І хто насправді заслужив, щоби на нього першим наділи намордник, га?..

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.